Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhabalar ilaç kullandınız mı progestan veya duspasthon ? Bence cok yüksek gebelik suan ihtimali cok fazla 🤭🤭😍
Sen geboşsuunn canım ağzın bal yesin 🥲🥲🥲 umarım dediğin gibidir Eylül'de 3 yıl olacak bekliyorum mucizemi 2 kimyalsal sonrası gebe kalamadım 🥺
Umarım mucizelerim gelir 2 yumurtam da çatlamış bu arada sağ sol 🥹 rahim kalınlığı da 15 mm dedi adetin 21. Gününde 🥹🥹🥹

Sen geboşsuunn canım ağzın bal yesin 🥲🥲🥲 umarım dediğin gibidir Eylül'de 3 yıl olacak bekliyorum mucizemi 2 kimyalsal sonrası gebe kalamadım 🥺
Umarım mucizelerim gelir 2 yumurtam da çatlamış bu arada sağ sol 🥹 rahim kalınlığı da 15 mm dedi adetin 21. Gününde 🥹🥹🥹
İnsssllah bitanem ya 😍 suan herşey yolunda ins pozitifleri görürsün 🐣🐣

Eklentiler

• IMG_20220802_131354.jpg
    IMG_20220802_131354.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 16594353232068887649942223926444.jpg
    16594353232068887649942223926444.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 37
Canım valla negatif çıkarsa inanılmaz üzülürüm 😔 bilerek testte almadım 😅 eğer koyulaşmaya devam ederse ümitlenicem kendimi sakin tutuyorum şuan 😅 baksana baya koyu ya, yarın daha da koyu olursa birşeyler var demektir belkide 🤩
Ay bencede sende var birşeyler canım, şuan nasıl erken gebelik testi yapmıyorsun çok şaşkınım 🙈😅😅

Ay bencede sende var birşeyler canım, şuan nasıl erken gebelik testi yapmıyorsun çok şaşkınım 🙈😅😅
Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım 🤩 adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki 😔

Eklentiler

• IMG_20220802_131354.jpg
    IMG_20220802_131354.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 47
Aşko sen bizi burda meraktan çatlatcan mı erken gebelik yapsanaaağğğ artık😍😍😍
Kiz bide bu hemen cok cabuk koyulaştı he 😅 eğer bata kadar koyulaşma olursa yapicam asko 😅 adet yakın diye de böyle olabilir belki ama benim adete yakın çok silik çıkar o yüzden 🤷🏻‍♀️

Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım 🤩 adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki 😔
Ay bugün daha da net 😍😍 bence hamilesin canım ya, zaten o lekelenme oldu dediğin zaman şkeisn var bu sefer diye içimden geçti 🙈 test konusunda seni çok iyi anlıyorım canım, ama bence yarın al yap, bize de haber ver, inşallah vardır gebelik ❤️🌺🥰

Ay bugün daha da net 😍😍 bence hamilesin canım ya, zaten o lekelenme oldu dediğin zaman şkeisn var bu sefer diye içimden geçti 🙈 test konusunda seni çok iyi anlıyorım canım, ama bence yarın al yap, bize de haber ver, inşallah vardır gebelik ❤️🌺🥰
Canım neredeyse pik gibi ama tabi foto da bi tık açık çıkıyor, bilmem ki yapsam mı ama yoksa yine cok uzulucem ya

X