Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım adete yakın derken kaç gün önce progesteron düşer ?
Ben adetin 21. günü progesteron tahlili verdim 60.01 çıktı gebelik olabilir diyorlar reglime de 9 gün kaldı nasıl oluyor buar fikrim yok hiç 🥹
Bilmiyorum ki kuzum hiç tahlil yaptirmadim,ben vücut ısımi ölçüyorum o şekilde biliyorum progesteron düşdüyünü, adete 2-3gun kalmış da düşüyor genelde

Bugünde ateşim 37.1 di🤣 yarın tekrar yapıcam adete kadar koyulaşma olursa eger bi ihtimal olabilir gebelik😍 gebelik testi yapmaya korkuyorum çünkü 😂😂😂
Aaa artmiş dün 36.6 idi galiba😅😅 test falan yapma bekle, ateşini ölç onunla anlarsın test baya strese sokuyo

Ya zaman geçmiyor ki elimde değil aklım hep acaba bu ay oldu mu olmadı mı 🙁
Çok iyi anlıyorum seni,nisanda klomen ovitrelle tedavisi olmuştum, Allahım delirecek gibiydim o kadar kötü hiss ediyordum ki bağıra bağıra aglamak istiyordum🥲🥲🥹🥹 iğne 12ci günü test positiv çıktı, gün geçmek bilmiyor ki yarın olsun test yapayim ,çikacakmi çikmayacak mi kafayı yemiştim🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ söz verdim kendime bir daha kendimi o hale getirmeyeceyim

Çok iyi anlıyorum seni,nisanda klomen ovitrelle tedavisi olmuştum, Allahım delirecek gibiydim o kadar kötü hiss ediyordum ki bağıra bağıra aglamak istiyordum🥲🥲🥹🥹 iğne 12ci günü test positiv çıktı, gün geçmek bilmiyor ki yarın olsun test yapayim ,çikacakmi çikmayacak mi kafayı yemiştim🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ söz verdim kendime bir daha kendimi o hale getirmeyeceyim
Şu adete son 1 hafta kalan zaman geçmiyor ya yok deli oluyorum bende 😂

Sabah patlat bir erken gebelik canım ben hissediyorum var sende bisiyler 🤣😍😍🙏🏼
Canım valla negatif çıkarsa inanılmaz üzülürüm 😔 bilerek testte almadım 😅 eğer koyulaşmaya devam ederse ümitlenicem kendimi sakin tutuyorum şuan 😅 baksana baya koyu ya, yarın daha da koyu olursa birşeyler var demektir belkide 🤩

Eklentiler

• 16593879018183618627350333869130.jpg
    16593879018183618627350333869130.jpg
    152,8 KB · Görüntüleme: 53
Canım valla negatif çıkarsa inanılmaz üzülürüm 😔 bilerek testte almadım 😅 eğer koyulaşmaya devam ederse ümitlenicem kendimi sakin tutuyorum şuan 😅 baksana baya koyu ya, yarın daha da koyu olursa birşeyler var demektir belkide 🤩
Su alımına dikkat ettin mi 😍 canım ya var bak gör 🤣 o lekelenme yerleşmedir. Yerleşme kanamasından sonra 2-3 gün içinde positif oluyormuş.

Bu test eczanede mi var canım ne kadara aldın?
Bir de senin yumurtlamadan sonra 12 gün mu yarın

Su alımına dikkat ettin mi 😍 canım ya var bak gör 🤣 o lekelenme yerleşmedir. Yerleşme kanamasından sonra 2-3 gün içinde positif oluyormuş.
Ettim canım 2 saat öncesinde kesmiştim sıvı alımını. İnşallah öyledir inşallah 🤩 biraz erken geldi ya lekelenme o yüzden şüphedeyim ama bilmiyorum, eğer yarında koyu çıkarsa diğer sabah yaparım test 😍

Bu test eczanede mi var canım ne kadara aldın?
Bir de senin yumurtlamadan sonra 12 gün mu yarın
Evet eczanede canım ama değişiyor ya fiyatı bi eczanede 46 TL diğerinde 60 🤷🏻‍♀️ 5 tane var içinde. Off hep paracıklarım gitti ya test batağına düştüm 🤣 ilk yumurtlamadan sayarsam yarın 11 ikincisinde 9

X