Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar birşey soracaktım bugün regl günüm dün erken gebelik yaptım ama yok negatif.. su adet söktürücü masaji yapsam olur mu ki.

Toplasin kizlar bitliKedi bitliKedi Mucizemmm16 Mucizemmm16 Childdevelopment Childdevelopment @Random3 @Veziir B bshk1993 @ucge Canim randevu bulamadigim bi doktor vardi ozel hastanede annemlerin evide hastane yolu uzerinde anneme gectim ordan dönüşte bi ugrayim araya sıkıstırırlar belki dedim aynende öyle oldu araya skstrdilar😃 vajinal muaynede biraz gazlı ciktim 😅 cok net goruntu olmadi😅 kizlar karin icinde su birikintisi cikti hafif enfeksiyon dedi doktor 😔 akinti vs varmi diye sordu yok dedim 🤷🏼‍♀️ Eşimin sperm testine bakti hareketli sperm sayisi sinirda skntili yikanmis semen sayisi hizi cok fazla artirmis buda demek oluyorki en iyi sonuç sizin icin aşılama ama doğal yollada olabilir zor olur dedi. 18 ve 20 mm yumurtalarim solda 3 tane dedi yanlis hatirlamiyosam. Sağda 1 tane küçük yumurtan var yumurtalarin hareketli buda guzel dedi. Bitanede test istedi catlama oluyomu kanda kontrol etmek icin onuda verdim yarin gostercm sonucu bugune yetismezmis. Eğer catlama ignesine gerek duyulursa yapacak gerek duymazsa devam bu sekilde bu ay. Adet olursan aşılamaya baslamak istersen baslariz dedi ve eşim icin bi gida takviyesi verdi. İstersende 3 ay bunu kullanıp dogal yollada deneyebilirsn dedi
İçin rahatladı mı kuzum sen onu söyle? Sen bu ayı da dene bakalım inşallah gerek kalmaz dr un dediklerine

QUOTE="Safiye19, post: 72003802, member: 826996"]
Bende olaydım da geleydim 😂😂 tık yok hafif ağrım gelip gidiyor birşey yok 2 güne sokulurum bende gibime geliyor
[/QUOTE]
Kız hele bi dur olma gelme sen bebiş haberi ver bize 🤗🤲🏻 ya benim adetim bu kez de çok farklı vallahi kafayı yiycem

Canımlar (ablalarım😂😂😂) bişey sorucam yaa bunu demek istemezdim çok özür dilerim ama regli oldum ama yine çok garip oldum çamur gibi aynı 🙈 tam anlamıyla kırmızı dönmüşte değil ve aşırı pıhtılı 😐 çok fazla ağrım da yok bu kez yine neler oluyo ya çıldıriciğim en sonunda

X