Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Toplasin kizlar @venevv @Mucizemmm16 Childdevelopment Childdevelopment @Random3 Veziir Veziir @bshk1993 ucge ucge Canim randevu bulamadigim bi doktor vardi ozel hastanede annemlerin evide hastane yolu uzerinde anneme gectim ordan dönüşte bi ugrayim araya sıkıstırırlar belki dedim aynende öyle oldu araya skstrdilar😃 vajinal muaynede biraz gazlı ciktim 😅 cok net goruntu olmadi😅 kizlar karin icinde su birikintisi cikti hafif enfeksiyon dedi doktor 😔 akinti vs varmi diye sordu yok dedim 🤷🏼‍♀️ Eşimin sperm testine bakti hareketli sperm sayisi sinirda skntili yikanmis semen sayisi hizi cok fazla artirmis buda demek oluyorki en iyi sonuç sizin icin aşılama ama doğal yollada olabilir zor olur dedi. 18 ve 20 mm yumurtalarim solda 3 tane dedi yanlis hatirlamiyosam. Sağda 1 tane küçük yumurtan var yumurtalarin hareketli buda guzel dedi. Bitanede test istedi catlama oluyomu kanda kontrol etmek icin onuda verdim yarin gostercm sonucu bugune yetismezmis. Eğer catlama ignesine gerek duyulursa yapacak gerek duymazsa devam bu sekilde bu ay. Adet olursan aşılamaya baslamak istersen baslariz dedi ve eşim icin bi gida takviyesi verdi. İstersende 3 ay bunu kullanıp dogal yollada deneyebilirsn dedi
Gıda takviyesiyle beraber dogal yolu bencede denemelisin. Bu doktorlar merakli oldu asilamadir tup bebektir. İnsallah dogal yolla gebelik oluşur canim 🙏🐣🐣🐣

6. Ay kuzum eşimin hareketli sperm sayisi sinirdaymis yikamada daha cok yukseliyor bana gel asilama yapicam demedi öneriyorum dedi🤷🏼‍♀️ Dogal yollada 3 ay dene dedi ama gida takviyesi kullansin eşin dedi
Yaa sen bilirsin yinede çiçeğim ama doğal yollar bence daha mantıklı gibi bana ya. Bak biz 11. Aydayiz çok şükür problemde yok ama nasipse olacak değilse olmaz zaten. Sen kendini olumluya odakla. Biri beni etiketlemisti kimdi hatırlamıyorum bu topikte tam yıkıldım adet olunca baktım yazmış olumsuzluk yok bu ay olacak olacak diyeceğiz güzel olacak herşey ondan beri kendime olacak elbet olacak diyorum 🥰🫂

Ben yine burda da kenarda kenarda takılır izlerim arada yorum yaparım size 😂

Kızlar dün ovü testim silik çıktı bugün pik olması gerekirken sabah silikti yine aksama dogru yne yaptım komple silindi. Oluyor mu böyle?

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
ikizlerkadini96 ikizlerkadini96 1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
ucge ucge 3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
Sevm57 Sevm57 8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
Childdevelopment Childdevelopment 10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@Ozlmsgn17 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@Marssss25 Temmuz
Merhaba canım benide eklermisin bat 21 temmuz haziran ayından gelenlerdenim

Yaa sen bilirsin yinede çiçeğim ama doğal yollar bence daha mantıklı gibi bana ya. Bak biz 11. Aydayiz çok şükür problemde yok ama nasipse olacak değilse olmaz zaten. Sen kendini olumluya odakla. Biri beni etiketlemisti kimdi hatırlamıyorum bu topikte tam yıkıldım adet olunca baktım yazmış olumsuzluk yok bu ay olacak olacak diyeceğiz güzel olacak herşey ondan beri kendime olacak elbet olacak diyorum 🥰🫂
Kuzum umutsuzluk zaten yok bu ay gerckten olacak hersey olmazsada Rabbim böyle uygun görmüş diyecegiz

X