Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydın kızlar yok mu bugun yumurtlayan temmuzun ilk batı bugün yumurtluyor görelim ovulasyon testlerini

SelamlarMayıstan ve haziran topiginden elendim inşallah bu girdiğim son topik olur☺bugün adet oldum,bi dahaki adette 24-25 temmuzda falan olacak(inşallah olmaz)

2 yıldır bebek istiyorum.

SelamlarMayıstan ve haziran topiginden elendim inşallah bu girdiğim son topik olur☺bugün adet oldum,bi dahaki adette 24-25 temmuzda falan olacak(inşallah olmaz)

2 yıldır bebek istiyorum.
Uğur getirsin canim ekliyorum

Selam kızlar

Bir süredir eski konulara bakıyorum ben buradaki. İnfertilite ile ilgili falan. Ama o konulara yazan, inşallah bizim de olur bebeğimiz diyen kişilerin isminin altında hep şeyi görüyorum "doğumdan bu yana .. gün geçti"

Ay nasıl mutlu oluyorum, nasıl umut doluyorum anlatamam. Onlar da ayı yollardan geçmiş, belki umutsuzluğa kapılmış vs. Ama sonunda mutlu olmuşlar. Darısı bize

aynen benim de. Yumurtlama günü yoğunlaşacak iyice bence
Bakalım bugün 13. Gün benim 15-16-17. Günlerde oluyor yumurtlama 3 ay takip etmiştim hep öyleydi. Ama o yumurta aki gibi uzayan akıntı bende gelmiyor

offf tırnaklarım çok uzadı istediğim harfe de basamıyorum klavyede, saçma sapan bir yazım şekli oluyor dönüp dönüp düzeltiyorum, hiç de sevmem öyle yazım tarzını

Bakalım bugün 13. Gün benim 15-16-17. Günlerde oluyor yumurtlama 3 ay takip etmiştim hep öyleydi. Ama o yumurta aki gibi uzayan akıntı bende gelmiyor
az kalmış kuzum, sende yoğun çalışma dönemi geliyor :) Benim dün olması gerekiyordu ama olması baya da açık renk test. Umarım bugün olur. HSG çektirdim belki etkiliyordur yumurtlamayı

az kalmış kuzum, sende yoğun çalışma dönemi geliyor :) Benim dün olması gerekiyordu ama olması baya da açık renk test. Umarım bugün olur. HSG çektirdim belki etkiliyordur yumurtlamayı
Canım hiç artimed ovulasyon testi kullandın mı alsam mı bende bilemedim eczanelerde hep artimed var

Canım hiç artimed ovulasyon testi kullandın mı alsam mı bende bilemedim eczanelerde hep artimed var
hiç kullanmadım onu. innovita yı beğendim ben çok.

ama artımed gebelikten herkes memnun bence iyidir ovü de. al ya denersin, iyidir iyidir

hiç kullanmadım onu. innovita yı beğendim ben çok.

ama artımed gebelikten herkes memnun bence iyidir ovü de. al ya denersin, iyidir iyidir
M Mavimiresl denemiş memnun kalmış o zaman alayım bugün bende başlıyım yapmaya. Şimdiye kadar da yumurtlama olduysa kaçırmadım içim rahat

Adetlerim düzenlidir daha 2. Denememiz olacak kendimi garantiye almak istedim dün silikti 11-12 gün yumurtlamam bugün görünüyor bakalım. Nasıl kızlar?

Eklentiler

• F1FD4960-FFF2-49F3-8BCD-11D52114467B.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…