Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet canım ya bir de hamileyken yememek, içmemek gerekenler var ya onları araştırıyorum bu aralar adaçayı, Balık falan nasıl severim. Gerçi balığı küçük balıkları yiyebilirsiniz diye okudum büyüklerde cıva birikmiş olabilir diye 🤣
Adaçayıni biliyorum ama balik bilmiyordum 😀 yeni bir bilgi daha gerci ben balik hic sevmem 🥺 daha benim gebelik icin cok yolum var galiba hemen olcak gibi durmuyor 😔

Adaçayıni biliyorum ama balik bilmiyordum 😀 yeni bir bilgi daha gerci ben balik hic sevmem 🥺 daha benim gebelik icin cok yolum var galiba hemen olcak gibi durmuyor 😔
Kuzum hiç belli olmaz bu işler bir bakarsın meleğin gelmiş🐣 folik asit kullanıyorsun değil mi

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
@ikizlerkadini961 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
ucge ucge 3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@Ozlmsgn17 Temmuz
Merhabalar herkese,umarım bu topik hepimize en güzel haberleri getirir 💐💐
Beni de bat 5 Temmuz olarak ekleyebilir misiniz ?

Selam kızlar iyi geceler nasılsınız birkaç gündür pek giremiyorum venevv için bi dolaşıp çıkıyorum var mı durumunda değişiklik olan

Merhaba cok teşekkür ederim zor zamanlarimda yorumlarinizla destek oldunuz 🥰 yeni bir doktora gittim amh bakti 4.35 cikti cok iyi sonucum dedi 🤲 ama smear testim ascus cikti bununla ilgili bir bilginiz var mi ?
Merhaba rica ederim ne demek, amh seviyeniz güzel çıkmış gerçekten. Smear testiniz ile ilgili bir bilgim yok malesef. İnşallah en kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olur🤲

X