Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Adaçayıni biliyorum ama balik bilmiyordum yeni bir bilgi daha gerci ben balik hic sevmem daha benim gebelik icin cok yolum var galiba hemen olcak gibi durmuyor

Adaçayıni biliyorum ama balik bilmiyordum yeni bir bilgi daha gerci ben balik hic sevmem daha benim gebelik icin cok yolum var galiba hemen olcak gibi durmuyor
Kuzum hiç belli olmaz bu işler bir bakarsın meleğin gelmiş folik asit kullanıyorsun değil mi

10 dk uyutma gibi birseymiş sordum randevu alırken. burda arkadaşlarım yaptırmıştı korkuttular benı ağrı çok oluyor diye o yüzden riske atmak istemedim
Canım nerde yaptiracaksin ya bende yaptirmak istiyorum

Merhabalar herkese,umarım bu topik hepimize en güzel haberleri getirir
Beni de bat 5 Temmuz olarak ekleyebilir misiniz ?

Selam kızlar iyi geceler nasılsınız birkaç gündür pek giremiyorum venevv için bi dolaşıp çıkıyorum var mı durumunda değişiklik olan

Merhaba cok teşekkür ederim zor zamanlarimda yorumlarinizla destek oldunuz yeni bir doktora gittim amh bakti 4.35 cikti cok iyi sonucum dedi ama smear testim ascus cikti bununla ilgili bir bilginiz var mi ?
Merhaba rica ederim ne demek, amh seviyeniz güzel çıkmış gerçekten. Smear testiniz ile ilgili bir bilgim yok malesef. İnşallah en kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…