Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar çatlamaya geçmiş dün gece de yaptım alttaki gibiydi hemen çatladı mı ne oldu bu ay iyi yumurtlama olmadı bence daha koyu çıkmasını bekliyodum
Değerlendirseydin keşke canım
Evet canım bende 1.5 yaşında yaptırdım 2-6 yaş arası yapmıyorlar bende büyüyünce tramva olmasın diye erken yaptırdım hatta 40 ı çıkmadan yaptıran arkadaşım var bence en iyisi

Gelince deneyimleyecem bakalım bende inşallah Dicleyi aratmaz Biz merkezden tuttuk canım evi. Öğretmen evinin oradaymış. Aslında geldiğimde mobilya bakıcam da böyle bildiğin önerebileceğin yerler varsa çok sevinirim.
Ne dedi doktor kuzum nasıl oldu eşin sen iyi misin ?
Aşko eşimin kanında enfeksiyon çıktı. İki serum yedi antibiyotik falan almaya başladı eşim iyi şuanlık ama şimdi de bana geçiyor ya boğazlarım ağrımaya başladı

Kiz sen nerdesin Azerbaycan dami? Kuzum bilmiyorum hesaptan cekilmis banada msj geldi bayram tatilindeydik sanirim arada kaynadi
Bəlii Azərbaycanlıyam mənola bilir bayram nedeni ile gecikmiş,ben kaç kez sipariş etdim ogluma, arkadaşlarıma 8-9güne elime ulaşti,2güne kargoya teslim etdiler,yola çıkması falan ancak ulaşiyor

Dünü değerlendirmiştim canım koyu gördüğüm gün.
Evet en güzeli erken yaptırmak ama eşim istemedi çok küçük kıyamam ona falan dedi halbuki hemen iyileşecekti hiç birşey de anlamıcaktı. Daha zor olacak şimdi, bi daha oğlum olursa 3 ay içinde yaptircam hemen sünnetini

Aa neden etmedi aşko? Bende değerlendircek hal kalmadı malzeme tükendi can çekişiyo bende salıya randevu buldum anca gidebilirsem gitcem

Cok geçmiş olsun kuzum. Ayy koruyamadın tabi kendini dikkat et kuzum aşko kekik suyu yapıp gargara yapsana enfeksiyona iyi gelir M Mavimiresl kuzum ben kızın ağzında falan yara olunca yapıyorum 3 güne kalmadan düzeliyo belki boğazınıza da iyi gelir

Nasıl koruyacam kuzu ya adam ateşler içinde kalmış illa yakınlaştım kaptım şifayı

Ben bebekten umudumu kestim kuzum sizin için giriyorum valla mümkün olduğunca belirti okumamaya çalışıyorum zaten hastayım istesem de olmaz enfeksiyon var ekşın falan yapamıyoruz fitil kullanıyorum antibiyotik kullanıyorum acıdan da ölüyom böyle ekşın olmaz zaten o yüzden umut sıfır

Kız ne güzel ya ilk çocuklara hiç anlamadan hamile kalmıştık

Hee ee ne zaman olcağmış bundan sonraki bütün yaşlarda etkilenebilir. Erkek cocukum olmadığı için bilmiyorum
Bebekken olcakmış zamanını gecirmisiz simdi 6 yaşını beklicez doktor pipisini muayene ederken bile bastı çığlığı bizimki muayene bitince de diyoki heeee bu kadar mı ahdhshdhd

Nasıl koruyacam kuzu ya adam ateşler içinde kalmış illa yakınlaştım kaptım şifayı
Kafası iyi dağılıyodur şimdi ayy bi keresinde zatürre olup 2 hafta yatmıştım ateşli şekilde benimki ilk bi hafta kapıdan bişey istiyon mu diye sorup gidiyodu ölüyom la bi yaklaşta bak vicdansız onlar hastayken biz bakıyoruz kıyamıyoruz olan bize oluyo sonra

Bebekken olcakmış zamanını gecirmisiz simdi 6 yaşını beklicez doktor pipisini muayene ederken bile bastı çığlığı bizimki muayene bitince de diyoki heeee bu kadar mı ahdhshdhd
Yaa bu cocuklar var ya çok üç kağıtçı bende kızım gözüne damla koycam ağlıyo koca kız acıyomuş yalana bak

Hahahahha o damlayı damlatana kadar benimde gözümden yaşlar akar ya haklı kizz
Bıraksa 1 saniyelik iş bırakmıyo. Gözü mikrop kapmış aşko etrafında da böyle küçük uçuk gibi sivilce gibi bişeyler çıkmış izin verse damlatcam. Çay bile koydurmadı korkuyomuş acayip sinirlendim

Valla Yaa o halimize dönüş yapamıyoz mu
Bide tek ilişkiyle olmuştu ya benim. Dedim takvime bi bakayım aa yumurtlama gününü gösteriyor falan. Adete 1 hafta kala falan göğüslerim şişerdi benim baktım hic bisey yok ordan şüphelendim bide iliskiden bi hafta sonra arabada sol kasığıma öyle bi sancı girdi ki sanki bıçak saplandı nefes alamadım. Adetim geçince de test yaptim pozitif kan verdim 368di değerim şimdi geçen sene mayıstan beri uğraşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…