Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Eşimle düşünüp taşındık mfk ilaçları sipariş etdik,karantina filan olur bizim ülkeye gönderim yapilmaz falan ondan sonra al başına belayı
İyi yaptn kuzum hadi hayirlisi. Erteledinmi hsg rahim filmini yoksa? Bu arada bende simla surup siparis vermistim ogluma karttan çektiler ama 15 gün oldu ne muhattap var ne surup geldi

İyi yaptn kuzum hadi hayirlisi. Erteledinmi hsg rahim filmini yoksa? Bu arada bende simla surup siparis vermistim ogluma karttan çektiler ama 15 gün oldu ne muhattap var ne surup geldi
Yoo ertelemedim erken sipariş etdim ki evde dursun,aa neden öyle? Azerbaycana 8-9 güne ulaşiyor

Bende yavaştan gidiyorum gibi O zaman dün olmuştur aşko niye kendini strese sokuyosun ki
Bende gidecem kahve rengi akıntı geldi bugün bende birşeyler var da bir türlü gidip hsg cektirmedim çok yoğun geçiyor günlerim taşınma da var burayı da bırakasim gelmiyor ama okudukça kafamdan da atamıyorum

Bende yavaştan gidiyorum gibi O zaman dün olmuştur aşko niye kendini strese sokuyosun ki
Aşko olsa ne olcak ki ya aylardır yumurtlama görüyorum da ne oluyor ki? Var belli ki bi sıkıntı. Zaten eşim alıp gelmişti bu testleride yoksa ben yapmayacaktım. Dün yumurtlama gördüm diye değerlendirdik bu akşamı degerlendirmicem bile çok sıkıldım artık. Adeti bekliyorum doktora gidicem. Oğlanı da sünnet etmedi doktor zaten

Bu ovulasyon testleri de müthiş stres yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…