Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Temmuza hazırlık 😀

Eklentiler

• IMG_20220615_135154.jpg
    IMG_20220615_135154.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 35
Çok şükür canım tüm kan tahlillerini yaptır baktırmışken toksoplazma gondii diye bir parazit varmış bende ona bağışıklık yok çıktı. Evde de kedi var bizim iç parazit aşısı yaptırdık ona bir yılı dolmuştu zaten aşısının. Kızamık bağışıklığına falan da bakılıyor iyi oluyor
evet kızamık falan onlara baktık bağışıklığım varmış. su çiçeği için sağlık ocağından aşı vurulmam gerekiyor sadece onuda artık yarından sonra 😇 yarın komple ne var ne yok baktıracağım artık çıktık bir yola 😬😬

evet kızamık falan onlara baktık bağışıklığım varmış. su çiçeği için sağlık ocağından aşı vurulmam gerekiyor sadece onuda artık yarından sonra 😇 yarın komple ne var ne yok baktıracağım artık çıktık bir yola 😬😬
Aaa su çiçeği geçirmedin mi canım geçirince yeniden vurulmak gerekir mi ben geçirdim onu

Aaa su çiçeği geçirmedin mi canım geçirince yeniden vurulmak gerekir mi ben geçirdim onu
Ben sadece kızamık geçirdim canım ilkokuldayken. Test yaptılar su çiçeğine bağışıklığım çıkmadı 😬 normale döneyim aşı olucam canım gebelikte geçirmek riskli olabiliyormuş

Ben sadece kızamık geçirdim canım ilkokuldayken. Test yaptılar su çiçeğine bağışıklığım çıkmadı 😬 normale döneyim aşı olucam canım gebelikte geçirmek riskli olabiliyormuş
Bunu erken fark ettiğin iyi olmuş kuzum önemli böyle ateşli hastalıklar Allah korusun 🐣

keşke anestezi almasaydın o kadar kolay ki yaptıkları işlem çok bi tıkanıklık yoksa minnacık ağrı hissediyosun değmez anestezi almaya
10 dk uyutma gibi birseymiş sordum randevu alırken. burda arkadaşlarım yaptırmıştı korkuttular benı ağrı çok oluyor diye o yüzden riske atmak istemedim

evet canım Allah korusun kötü olabilir miş bende bu dönemde öğrendim hep bunları bir haftadır baya konuların içindeyim 😄
Evet canım ya bir de hamileyken yememek, içmemek gerekenler var ya onları araştırıyorum bu aralar adaçayı, Balık falan nasıl severim. Gerçi balığı küçük balıkları yiyebilirsiniz diye okudum büyüklerde cıva birikmiş olabilir diye 🤣

X