Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım benim rahim ağzında kistler varmış rahim ağzını darlaştıran. Ondan çok canım acımış rahime girmekte zorlanmış doktorlar. Bir kaç gün önce histereskopi oldum öyle öğrendim. Aşılamalarımın başarı oranını da düşürmüş kistler malesef.

Ben de aşılama olduğum zamanlarda araştırmıştım belirti falan hamile kalanlar 4. Günden başlamıştı kasıklarım ağrıyor şişiyor demeye. İnşallah senin de öyledir 🙏
Histereskopi ile temizlendi mi canım rahim ağzı kistleri? O operasyondan sonra hamile kalanı çok okudum burada, umarım sana da şifa olur bi an önce 🙏
inşallah bu yaşadıklarım hamilelik belirtileridir bunu düşününce bütün ağrılara direnirmişim gibi güçlü hissediyorum 😇 gönülden isteyen kim varsa karşılığını alsın inşallah 🙏🙏

Histereskopi ile temizlendi mi canım rahim ağzı kistleri? O operasyondan sonra hamile kalanı çok okudum burada, umarım sana da şifa olur bi an önce 🙏
inşallah bu yaşadıklarım hamilelik belirtileridir bunu düşününce bütün ağrılara direnirmişim gibi güçlü hissediyorum 😇 gönülden isteyen kim varsa karşılığını alsın inşallah 🙏🙏
Hayır canım benim ki ofis histereskopiydi tanı koymak amaçlı sadece kamerayla bakıldı müdahale edilmedi 🥺
Amin canım inşallah güzel haberler verirsin test yaptığında etiketle mutlaka. Birde yanlış hatırlamıyorsam balıkesirdeydin değilmi sen de?

Yani şimdi sen sorunca düşündüm, yumurtlamadan 7-8 gün sonra bi mide krampları, ishal falan oldu ama bişey dokunmuş da olabilir mideme tabii. Öğrendiğim gün kabızlık başladı ama
Hii anladim canim test aldim yapicam şimdi kopsun dananin kuyruğu🤣

Aşko iğne yapmış soğuk algınlığı için ilaç birde reflüsü için hap vermiş göndermiş. Allahtan geldiğinde biraz daha iyiydi.
Çok soğuk su içimiş geçen gün üstüne de klima karşısında uyumuş akıllım.
Ay beni yaklaştırmıyor yanına asla 4 gün sonra taşınıcaz ikimizde hasta olursak nasıl olucak diyor asla beni düşündüğünden falan değil 🤣🤣🤭
Ayy çok geçmiş olsun kuzum. Reflü hepsinden kötü kaç gündür benimde çok kötü napsam geçmiyo ☹ aşko az kalmış taşınmanıza ya yakın olsak yardıma gelirdim. Erkek milletinin hepsi aynı hepsi🙄😅 benimkide covid olduğunda yaklaşma gelme kim bakcak bize diye söyleniyodu 🤣🤣

Kızlar bu idrarı emdikçe daha da koyulaştı bugün yumurtlama mı sizce bilemedim ben ??

Eklentiler

• 16584969610457860020320999301794.jpg
    16584969610457860020320999301794.jpg
    150,5 KB · Görüntüleme: 36
Senin bata daha 100 yil var ne diye yaptin 🤪😂
10 güncük 😂😂 ben cok hastayım tonsilit olmuşum. Ateslensemmi ateslenmesemmi arasındayim kemiklerim agriyo resmen. Ağırlık hissediyorum boynumda basımda. Saglik ocağına gittim antibiyotik yazdi gargara vermek istemiyorum bebekte düşünüyorsun dedi ama antibiyotik mutlaka kullanmalisin diyor doktor. Parol dan baska agri kesicide kullanma daha ağır olursan mutlaka gel ilac degisimi yapıcam dedi..

Kızlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz bnm gecikmenin 7. Günü gelen giden yine yok ilkkez yaşıyorum böyle bişey dün test verdim negatif çıktı olsa bugune kadar kesin çıkardı öyle bekliyorum🙄

X