Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaa kızlar benim de bat günüm yarın ama dünden beri kasıklarımda acayip batma hissi ve regl sancısı var.Test yapmaya cesaret edemiyorum. Gece de rüyamda regl oluyordum iyice umudumu kaybettim. Kafayı yiyorum galibaa :KK43:

hamilelik belirtileri ile regl belirtileri zaten neredeyse birebir. ben de hicbir belirti yok. ne agri, ne sanci, ne adet baslangicinda bir akinti. bu daha garip bir durum. 😂

usenmesem cikip test alacagim ama hava cok sicak. 🤦🏻‍♀️

Adetime 7 gün var Test yapsam çıkar mı yumurtlamanın üzerine bugün 11.gün

hamilelik belirtileri ile regl belirtileri zaten neredeyse birebir. ben de hicbir belirti yok. ne agri, ne sanci, ne adet baslangicinda bir akinti. bu daha garip bir durum. 😂

usenmesem cikip test alacagim ama hava cok sicak. 🤦🏻‍♀️
Evet belirtilerin aynı olması çok kafa karıştırıcı.Dün regl sancım başlayınca iyice umudumu kaybettim bu ay için.Bende test var ama negatif görmek istemediğim için yapmıyorum. Yarında gelmezse eğer cesaret edebilirsem yaparım:KK54:

Evet belirtilerin aynı olması çok kafa karıştırıcı.Dün regl sancım başlayınca iyice umudumu kaybettim bu ay için.Bende test var ama negatif görmek istemediğim için yapmıyorum. Yarında gelmezse eğer cesaret edebilirsem yaparım:KK54:
hadi insallah. 🙏🏻

Kuzum daha önce denediysen daha fazla hormon yükleme ben 3 kere kullandım ovitrella 3üde başarısız oldu aşılama ddiler ara verdim cok hormon yüklenmesinden mfk da eş paketinde de 3. Ayım ilk aydan kalan var 2. Aydan kalan var 3. Doldurup 4 de de kalanlar var beklemedeyiz suanlık
Evet canim nisan ayında ovitrelle denedim olmadi,3yil önce hsg çekilmişdi şimdi yeniden muayene olmak istiyorum, eğer temiz çıkarsa eş paketi sipariş edicem , dün baktim eş paketinde değişiklik olmuş eski halinde satiliyor minera,flora falan çıkartılmiş
Ben alsam mfk man ve woman,advictor ve azoperm almayi düşünüyorum

Evet başımıza ne gelirse gelsin acaba gebe miyim sorgusu değişmiyor bisey kaybetmedin merak etme 😂😂
Eee o bizim olmazsa olmazimiz😅😅deminden beri sayfalari okuyorum belirtileri, yarın bat günüm,test yapip yapmamak konusunda tereddüt içindeyim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫alt karın kısmında ağrım var,vajinal kuruluk da var vucut ısım da yüksek çıktı bu sabah ne edeceyimi şaşırdim 😶😶

Eee o bizim olmazsa olmazimiz😅😅deminden beri sayfalari okuyorum belirtileri, yarın bat günüm,test yapip yapmamak konusunda tereddüt içindeyim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫alt karın kısmında ağrım var,vajinal kuruluk da var vucut ısım da yüksek çıktı bu sabah ne edeceyimi şaşırdim 😶😶
1 günün kaldiysa test yap çıkar bence. Ben 10. Gün yapacağım bu ay ya çıkan çıkıyor

Çok geçmiş olsun kuzum durumlar nasıl ne demiş doktor? Kuzum sen kendini koru dikkat et bulaşmasın.
Aşko iğne yapmış soğuk algınlığı için ilaç birde reflüsü için hap vermiş göndermiş. Allahtan geldiğinde biraz daha iyiydi.
Çok soğuk su içimiş geçen gün üstüne de klima karşısında uyumuş akıllım.
Ay beni yaklaştırmıyor yanına asla 4 gün sonra taşınıcaz ikimizde hasta olursak nasıl olucak diyor asla beni düşündüğünden falan değil 🤣🤣🤭

Yarın tam pik olur herhalde ya dimi kızlar? Bide gece 12den sonra degerlendirsem cumartesiyi yani yarını değerlendirmiş saymam gerekiyor dimi bilgisi olannn??😂😂

Eklentiler

• 16584909547312116278452519765947.jpg
    16584909547312116278452519765947.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 1658490984280175714899666373393.jpg
    1658490984280175714899666373393.jpg
    207,7 KB · Görüntüleme: 34
Aranızda aşılama yaptıranınız var mı? Benim 15 temmuzda yapıldı ve o tarihten beri doğru düzgün canım acımadan hareket edemedim. Ayakta zor duruyorum kasık batmasından. İki gün önce doktoru aradığımda gaz sancısıdır endişelenecek bişey yok dedi ama gidip muayene olmalı mıyım beklemeli miyim karar veremiyorum.
Ben iki kez yaptırdım benim aşılama sırasında baya rahim ağzı zorlandığından ilk aşılamada 2 gün canım hafif acımıştı ama gaz sancısı gibi değildi. İkinci aşılamada da olmadı hiç ağrı sızı. 9. Günden sonra kasık sancısı falan başlamıştı.
Doktoruna güven bence kullandığın ilaçlarında etkisi olabilir. İnşallah gebelik oluşmuştur da onun belirtileridir güzel düşün 🙏🥰

Yarın tam pik olur herhalde ya dimi kızlar? Bide gece 12den sonra degerlendirsem cumartesiyi yani yarını değerlendirmiş saymam gerekiyor dimi bilgisi olannn??😂😂
Ben o konuda bişey diyemiyorum ya kafam karışıyor 🤣 ama çoğu zaman önceki güne yazıyorum o ilişkiyi 🤣🤣

X