Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben o konuda bişey diyemiyorum ya kafam karışıyor 🤣 ama çoğu zaman önceki güne yazıyorum o ilişkiyi 🤣🤣
Ama önceki gün bitmiş oluyor ya bilemedim şimdi 😂 zaten cocuk olunca malum hep 12 den sonra falan anca oluyor o iş 😂 dizilerden de ödün vermiyoruz ahahhs

Yumurtlamadan 11 gün sonra regl sancısı başladı, adete 3 gün vardı ve hiç yaşamadığım bişeydi ondan şüphelendim. Göğüs uçlarında çok hafif hassasiyet oldu. Sonraki günde de aşırı gaz başladı ve şişkinlik. Mesela hala belirgin bi akıntım yok. Yani en erken belirtiyi 3 gün kala yaşadım
Bize de dua et R Random3 cum yaa 😂

Yarın tam pik olur herhalde ya dimi kızlar? Bide gece 12den sonra degerlendirsem cumartesiyi yani yarını değerlendirmiş saymam gerekiyor dimi bilgisi olannn??😂😂
3 gün yaşıyor spermler. Hatta bazıları 5 gün (genelde kız olanlar.) yumurtlamadan 5 gün önce girdiğiniz ilişkiden de hamile kalabilirsiniz. Takvim usulü korunan çiftlerin kazara olan bebekleri genelde bu yüzden kızdır. 🤓

Tam günü tutturmaktan ziyade yumurtlama dönemine yakın olan ilişkilerden sonra bacakları kaldırın uzanın hatta sabaha kadar kalkıp yıkamayın. Iyice ilerlesin spermler. İçeride de yaşıyorlar zaten. Yumurta çatlayınca bulurlar onu. 🤣

E artik pik görelim ya acana bu marka mi böyle sadece
Artimed bu marka cok güzel pik olunca tam gösteriyor geçen ayda bunu kullanmıştım. Gün gün koyulaşıyo yarına yumurtlama olur. Benim yumurtlamam da hep 16-19 günler arasında oluyor yarinda 18 bi erken yumurtlama göremedim yaa 😂 olsun buna da şükür 😂

3 gün yaşıyor spermler. Hatta bazıları 5 gün (genelde kız olanlar.) yumurtlamadan 5 gün önce girdiğiniz ilişkiden de hamile kalabilirsiniz. Takvim usulü korunan çiftlerin kazara olan bebekleri genelde bu yüzden kızdır. 🤓

Tam günü tutturmaktan ziyade yumurtlama dönemine yakın olan ilişkilerden sonra bacakları kaldırın uzanın hatta sabaha kadar kalkıp yıkamayın. Iyice ilerlesin spermler. İçeride de yaşıyorlar zaten. Yumurta çatlayınca bulurlar onu. 🤣
Ahh ahh neler yapmadımki utanmasam amuda kalkıcam 😂😂😂😂 öncesinde de hep ilişki oldu önümüzdeki 4 günü de degerlendireyim😂

Ben iki kez yaptırdım benim aşılama sırasında baya rahim ağzı zorlandığından ilk aşılamada 2 gün canım hafif acımıştı ama gaz sancısı gibi değildi. İkinci aşılamada da olmadı hiç ağrı sızı. 9. Günden sonra kasık sancısı falan başlamıştı.
Doktoruna güven bence kullandığın ilaçlarında etkisi olabilir. İnşallah gebelik oluşmuştur da onun belirtileridir güzel düşün 🙏🥰
Aşılama sırasında hissetmedim bile diyebilirim hiç canım acımadı yolunda gitti herşey bu kasık şişmesi aşılamanın 4. Günü başladı bugün 7. Gün ve en şiş halinde. Umarım tutunma işaretidir internetten baktım böyle bi belirti yaşayan var mı diye ama genelde bulantı vs bahsediliyor. Bir de bende bulantı tiksinme aksine aşırı bi iştah artışı başladı bugün. Herşey aşırı lezzetli görünüyo gözüme 😅 progestan etkisi olabilir sanırım.

Aşılama sırasında hissetmedim bile diyebilirim hiç canım acımadı yolunda gitti herşey bu kasık şişmesi aşılamanın 4. Günü başladı bugün 7. Gün ve en şiş halinde. Umarım tutunma işaretidir internetten baktım böyle bi belirti yaşayan var mı diye ama genelde bulantı vs bahsediliyor. Bir de bende bulantı tiksinme aksine aşırı bi iştah artışı başladı bugün. Herşey aşırı lezzetli görünüyo gözüme 😅 progestan etkisi olabilir sanırım.
Canım benim rahim ağzında kistler varmış rahim ağzını darlaştıran. Ondan çok canım acımış rahime girmekte zorlanmış doktorlar. Bir kaç gün önce histereskopi oldum öyle öğrendim. Aşılamalarımın başarı oranını da düşürmüş kistler malesef.

Ben de aşılama olduğum zamanlarda araştırmıştım belirti falan hamile kalanlar 4. Günden başlamıştı kasıklarım ağrıyor şişiyor demeye. İnşallah senin de öyledir 🙏

Aslında hiç umudum yok da işte bu ayda deneyelim dedik, doktora gideceğim zaten olursa ne âlâ 🤷🏻‍♀️
Ay niye öyle diyorsun bana normal olması çok zor dediler ben hala antibiyotik kullanırken gebe kalırmıyım diye düşünüyorum 🤣 Umut fakirin ekmeği işte napıcan 🤷‍♀️
Olur inşallah da doktora kese görmeye gidersin🥰

Ay niye öyle diyorsun bana normal olması çok zor dediler ben hala antibiyotik kullanırken gebe kalırmıyım diye düşünüyorum 🤣 Umut fakirin ekmeği işte napıcan 🤷‍♀️
Olur inşallah da doktora kese görmeye gidersin🥰
Genelde kürtajdan sonra kolay hamile kalınır derler, ben aylardır yumurtlama görüyorum ama yok olmuyor. Acaba diyorum kürtajdan kaynaklı bir sorun mu oldu 😕

Aha çok teşekkür ederim,ishal falan oldu mu hiç?
Yani şimdi sen sorunca düşündüm, yumurtlamadan 7-8 gün sonra bi mide krampları, ishal falan oldu ama bişey dokunmuş da olabilir mideme tabii. Öğrendiğim gün kabızlık başladı ama

Genelde kürtajdan sonra kolay hamile kalınır derler, ben aylardır yumurtlama görüyorum ama yok olmuyor. Acaba diyorum kürtajdan kaynaklı bir sorun mu oldu 😕
Olmamıştır be kötüyü düşünme hiç.
İnsanın düşündüğü başına geliyor. Allah korusun. Zamanı var de gelecek de 🙏

Yani şimdi sen sorunca düşündüm, yumurtlamadan 7-8 gün sonra bi mide krampları, ishal falan oldu ama bişey dokunmuş da olabilir mideme tabii. Öğrendiğim gün kabızlık başladı ama
Ya çok iyi yaa ne güzel gebe kaldın 🥰❤️ sessiz sessiz bir anda 🤭

Artimed bu marka cok güzel pik olunca tam gösteriyor geçen ayda bunu kullanmıştım. Gün gün koyulaşıyo yarına yumurtlama olur. Benim yumurtlamam da hep 16-19 günler arasında oluyor yarinda 18 bi erken yumurtlama göremedim yaa 😂 olsun buna da şükür 😂
Ya olsun da geç olsun 😊😂 benim 8 9 da oluyor bekleyemiyorum alalh sabır versin

X