Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

iyi günler aşko nasılsın?daha belli değil dediyini duyuyorumAllah acil şifalar versin noldu sizlere ya sen bitliKedi nazara geldiniz ,gynomax fitil iyi geçen ay doktorum da yazmışdı bana inşaallah sana da iyi gelir

Ben nisan ayından bu yana doktorun tüm ürünlerini inceledim ,yurt dışında olduğum için ilk önce alamadim, sonra sipariş ede bileceğimi ögrendim Eylül de almayı düşünüyorum
Hadi hayirlisi olsun kuzum. Bende adetimde prof la goruscem Eylül gibi belki asilama yaptiririm. Bu ayda yoktur sanmiyorum cunku regl kasilmalarim yogun var. Hep bu sekil oluyorum regl oluyorum vajinamda hissediyorum kasilmalari. Zaten cok bi iliskimde olmadi pazar günü oldu en son. Bizim gruptan kullanan kizlar var baya. Hatta sanada alalim bu ay dediler ben biraz bosverdim bu aylarda almadim. Asilama olmazsam belki alabilirim.. insallah sifa olur sana

Amin canim çok saol, inşaallah prf. görüşmeye gerek kalmadan çift çizgiyi görürsün

Asko çok geçmiş olsun yaaaa ben hiç korona gecirmedim bilemiyorum o yüzden ne iyi gelir

23u bat günüm kesin olucam biliyorum bu ay ultrasonda baktirdim doktor çatlamadigini söyledi 20mm yumurta oldugu gibi kalmış,adetin 5ci gününden klomen kullanip ovitrelle ile çatlatayimmi yoksa eylul adetinde mfk eş paketini mi sipariş edeyim tereddüt içindeyim

Gecmis olsun kuzum herkes oyle yaa. Ama karantina falan vermiyolar zaten. Sen bogazina iyi bak bol sebze meyve tüket mutlaka ye kendine gel. Mantar icinde seni rahatlatir fitiller kremde verseydi keske oda cok rahatlatiyo. Bide medelab intim yikama jeli kullanirim ben duşta cok rahatlatiyor mantara iyi geliyor tavsiye ederim

Sen daha once klomen ovitrelle kullandinmi? Eger kullanip gebelik olusmadiysa vucuduna tekrar hormon yükleme es paketi al. Eger kullanmadiysan catlatma ignesi daha önce bi sansini mutlaka dene

Bizim burada doktorlar vajinal mantar oldukda yuyunmak için jel,fitil,krem ve antibiotik yaziyor , Antibiotik kullanirken Flukanazol isimli ilaç yaziyor baya etkili oluyo

Sen daha once klomen ovitrelle kullandinmi? Eger kullanip gebelik olusmadiysa vucuduna tekrar hormon yükleme es paketi al. Eger kullanmadiysan catlatma ignesi daha önce bi sansini mutlaka dene
Nisan ayında kullandim ama gebelik olmadi3 yıl önce hsg çektirdim sol açikti, sag biraz tıkali gibiydi, şimdi bilmiyorum yeniden mi hsg çektireyim ya eş paketi alayimdoktor yanina gitmeyi hiç istemiyorum 6 yıldır hepsi ayni şeyi söyluyor

Fikrimi söylüyorum yerinde olsam.
İlk hsg filmi cektiririm
Birdahaki ay tekrar klomen ovitrelle kullanirdim.
Es paketi kullanacaksan bile hsg cektir ilk

Fikrimi söylüyorum yerinde olsam.
İlk hsg filmi cektiririm
Birdahaki ay tekrar klomen ovitrelle kullanirdim.
Es paketi kullanacaksan bile hsg cektir ilk
Evet bende öyle düşünüyorum 3yıl geçmis tutula bilir,fiyatlar el yakıyor hsg , eş paketi hepsi pahalı

Eklentiler

• 99948857-CB7C-4E56-9843-C4ADE3AD5C83.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 33
G Gzmyts53 BAT : 31 Temmuz

Evet bende öyle düşünüyorum 3yıl geçmis tutula bilir,fiyatlar el yakıyor hsg , eş paketi hepsi pahalı
O yuzden dedim zaten hem hsg hem eş paketi agir gelebilir çünkü kizlar pahali oldugunu soyluyorlardi mfk nın. Hsg sonrasi klomen ve igne ile başla. Belkide gerek kalmaz hiçbirine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…