Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Biz daha 3 aydır deniyoruz canım ama hemen umutsuzluğa kapıldım ben😥
Ben 1 yıldır deniyorum baktım artık kendimce olmuyor ağustosta dr randevum var adetim düzenli falan ama neden böyle bende bilemiyorum İnan burda diğer arkadaşları okuduğumda kendime kızıyorum bazen yıllarca uğraşanlar var diyorum sende öyle pes etme ☺️

Aşkolar vajinal mantar için doktora gidene kadar gecici çözümleriniz var mı ölüyorum şişmişim acıyo ve ağrıyo akıntım berbat bi renk almaya başladı yaa nasıl oldu böyle anlamadım 😭😭😭 @Cgh M Mavimiresl @venevv G Gzmyts53 Veziir Veziir etiketleyemediğim diğer güzellerim
Canım travazol diye bi krem var yengem onu kullanıyordu ama o kalındığı için kullanıyordu sanırım ya. Aynı kremi bana da ped alerji yaptığı için vermişti doktorum. İç bacaklarımı kaşındırıyordu ped sürünce hemen geçiyordu

Aşkolar vajinal mantar için doktora gidene kadar gecici çözümleriniz var mı ölüyorum şişmişim acıyo ve ağrıyo akıntım berbat bi renk almaya başladı yaa nasıl oldu böyle anlamadım 😭😭😭 @Cgh M Mavimiresl @venevv G Gzmyts53 Veziir Veziir etiketleyemediğim diğer güzellerim
Kuzum fitil iste yarin eczaneden. Sirkeyi hafif sulandir, genital bolgeni yikadiktan sonra pamukla sür. En kisa zamanda doktora falan git saglik ocagida olur. Sirke surdukten sonra cok canin yanar ama dayan 1-2 dakika. Ben bu sekilde yaparim ve uzunca süre tekrarlamaz

Merhaba kizlar ben bu ay femera kullanmistim doktor yumurtalarimin tam buyumedigini söylemişti daha oncede yazmistm kan vermistim negatif cikmisti. Pcos olunca dedim bi dhaa yapayim kan testim pozitf cikti.doktora gittim bugun kese olusmus ama bebek yok icinde ddi 1 hafta daha bekleyecez. Daha sevinemeden boyle oldu..😪insallah hayirlisiyla Allahimin izniyle olusur bebegim😪
Cnm bnmde ole oldu iki hafta sonra gormustm gec dollenmeydi

Degerini 5 den biraz yukselmis sanirim bata kac gun var bat günü gidin bence kan vermeye çünkü delik desik olursunuz yukselis takip ederken
4 gun var , tesekkur ederimm❣Haklisiniz valla hem fiziksel hem psikolojik olarak yorucu 🙃

4 gun var , tesekkur ederimm❣Haklisiniz valla hem fiziksel hem psikolojik olarak yorucu 🙃
Bekleyin bence yeni yukseliste zaten delik deşik olmayin strese girmeyin boşuna arttimi ne oldu dusunmeyin. Ama idrar testi yapabilirsiniz her sabah koyulugu kontrol etmek icin hayirli olsun simdiden 🌸

Kuzum fitil iste yarin eczaneden. Sirkeyi hafif sulandir, genital bolgeni yikadiktan sonra pamukla sür. En kisa zamanda doktora falan git saglik ocagida olur. Sirke surdukten sonra cok canin yanar ama dayan 1-2 dakika. Ben bu sekilde yaparim ve uzunca süre tekrarlamaz
Ayy sirkeden çok korkuyorum kuzum ama deniycem artık mecbur böyle çok canım yanıyo. Bide yumurtalıklarım da batıyo sağlı sollu ara ara acaba mantar mı değil başka bişey mi kötü bişey yani korkmaya başladım ☹ sağlık ocağı bakar mı ki kuzum acile gitsem bişey yaparlar mı acaba kadın doğuma randevu bulamıyorum

Canım travazol diye bi krem var yengem onu kullanıyordu ama o kalındığı için kullanıyordu sanırım ya. Aynı kremi bana da ped alerji yaptığı için vermişti doktorum. İç bacaklarımı kaşındırıyordu ped sürünce hemen geçiyordu
Yaa kuzum bende öyle kaşıntı yok tuhaf olanda o kaşınsa da bu hale gelse anlıycam birden bire hortladı arkadaş😐 farketmedim ama sıkan bişey mi giydim bikini mi böyle yaptı yoksa başka bi hastalık mı kafam kazan gibi oldu

X