Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yok gonalf tarzı iğneler çok sayıda yumurta geliştirmiyor, kaliteli geliştiriyor. Bi de dozu önemli tabii. Kötüyü çağırmayalım, her şey çok güzel olacak ❤️
Herşey güzel olsun artık yaaa hepimiz için açsın çiçekler 🌸🌸🌸
Nasılsın napıyosun derdime düştüm hal hatır sormadım hiç kız kusura bakma 🤣🙏

Kızlar bişey sorcam benim adetlerim biraz uzun sürüyor yarın tahminen bitecek sonlara doğru lekelenmeyle bitiyor. Az önce lavaboya gittim lekeyle beraber şeffaf akıntı da vardı böyle bişey ilk defa oldu akıntı olmaz adetken bende. Yumurtlama erken mi olacak acaba

Kızlar bişey sorcam benim adetlerim biraz uzun sürüyor yarın tahminen bitecek sonlara doğru lekelenmeyle bitiyor. Az önce lavaboya gittim lekeyle beraber şeffaf akıntı da vardı böyle bişey ilk defa oldu akıntı olmaz adetken bende. Yumurtlama erken mi olacak acaba
Olabilir canım elinde ovulasyon testi var mı

O bazen oluyor ya bende de oluyor

Kızlar başlığı büyük harflerle yazmıştım yönetim tarafından mı değiştirildi acaba 😂

olsun yavaş yavaş azaltırsınız söylediklerinizi. Biz büyüklerin fikirlerini, tecrübelerini önemseyip danışıyoruz ama bazen bunu hayatımızın kontrolünü ele almaya kadar götürebiliyorlar. O sınır önemli. Sağlık da söz konusu olunca doktorları dinlemek lazım
Katılıyorum gerçekten böyle

Evet canim ameliyat en son evrede dedi. Eger cocuk istemiyorsan dogum kontrol hapi ile kontrol altina alinir eger cocuk dusunuyorsaniz onun uzerinden yol cizeriz dedi. Cok sevindim. Amh degerim ciksin bakalim aricaklar beni 🥰🥰🤲🤲 her ufak sorunda ameliyata tuo bebege yönlendirirsek herkez zengin olur dedi. Bilmedigimden inandim uzdum kendimi adam ne guzel anlatti herseyi
Çok sevindim sizin adınıza, doğru olanda bu zaten daha korunmasız bir sene ilişki olmadan hemen tüp bebeğe yönlendirmek doğru değil bencede, yaşınız ileri olsa veya tüpler tıkalı olsa amh çok düşük olsa ilk doktor haklı derim ama inşallah sizde hiç gerek kalmayacak bunlara🙏🤲

Herşey güzel olsun artık yaaa hepimiz için açsın çiçekler 🌸🌸🌸
Nasılsın napıyosun derdime düştüm hal hatır sormadım hiç kız kusura bakma 🤣🙏
Sizin heyecanlarınızla mutlu oluyorum valla 🥰 iyiyim ben yaa hayat her yerden vuruyor bu aralar ama pek sallamıyorum artık, her şey olacağına varıyor nihayetinde. Bunca yıl boşuna yıpratmışım kendimi. Bebek mevzusuna çok takılmıyorum kuzum, hiçbişeye dikkat etmiyorum yani, o da zamanını bekliyor elbet. 1 hafta var daha reglime. Birkaç güne test yaparım bakalım. Test bizim için sigara gibi bişey işte biliyosun 🤣🤣

Sizin heyecanlarınızla mutlu oluyorum valla 🥰 iyiyim ben yaa hayat her yerden vuruyor bu aralar ama pek sallamıyorum artık, her şey olacağına varıyor nihayetinde. Bunca yıl boşuna yıpratmışım kendimi. Bebek mevzusuna çok takılmıyorum kuzum, hiçbişeye dikkat etmiyorum yani, o da zamanını bekliyor elbet. 1 hafta var daha reglime. Birkaç güne test yaparım bakalım. Test bizim için sigara gibi bişey işte biliyosun 🤣🤣
Hayat okadar acımasız oluyorki bazen canım ama önemli olan hayatın akışına karışmak. Benim hikayem biraz uzun ve üzücü ama şunu söyleyim benim 8buçuk yaşında bir oğlum var ası Efe. İlk evlendim 3sene korundum çocuk istemedik gezdik tozduk eğlendik. Çocuk istedik 12 ay olmadı tam 1sene sonra dedimki boşuna bunca zaman korunmuşum zaten olmuyormuş ama tam 12. ay hamile kaldım. Oğlum doğdu kırkım çıkar çıkmaz spiral taktırdım. Son 3 sene çıkartayım derken hep bişeyler mani oldu ve ertelendi hep geçen sene mart ayında çıkarttım nisan ayında hamile kaldm hiç uğraşmadan yorulmadan meleğim Arda'ma hamile kaldım 9ay karnımda taşıdım ama kollarımda taşımak kısmet olmadı. İhmaller zinciri yüzünden 4günlükken kaybettik. Şimdi tekrardan deniyorum doktor kontrolünde bakalım ne zaman nasip kısmet olacak. Allahım hepinize sağlıklı ve uzun ömürlüsünü versin 🤲
Sende morelini yüksek tut herşeyin hayırlısını doğru zamanda versin

Hayat okadar acımasız oluyorki bazen canım ama önemli olan hayatın akışına karışmak. Benim hikayem biraz uzun ve üzücü ama şunu söyleyim benim 8buçuk yaşında bir oğlum var ası Efe. İlk evlendim 3sene korundum çocuk istemedik gezdik tozduk eğlendik. Çocuk istedik 12 ay olmadı tam 1sene sonra dedimki boşuna bunca zaman korunmuşum zaten olmuyormuş ama tam 12. ay hamile kaldım. Oğlum doğdu kırkım çıkar çıkmaz spiral taktırdım. Son 3 sene çıkartayım derken hep bişeyler mani oldu ve ertelendi hep geçen sene mart ayında çıkarttım nisan ayında hamile kaldm hiç uğraşmadan yorulmadan meleğim Arda'ma hamile kaldım 9ay karnımda taşıdım ama kollarımda taşımak kısmet olmadı. İhmaller zinciri yüzünden 4günlükken kaybettik. Şimdi tekrardan deniyorum doktor kontrolünde bakalım ne zaman nasip kısmet olacak. Allahım hepinize sağlıklı ve uzun ömürlüsünü versin 🤲
Sende morelini yüksek tut herşeyin hayırlısını doğru zamanda versin
duygu yüklü bir hikayeniz var Efeyi öpüyorum Allah ona sağlıklı mutlu ömürler versin Arda da güzel bir yerde ailesini bekliyor her şeyin hayırlısı gerçekten bu çok doğru

duygu yüklü bir hikayeniz var Efeyi öpüyorum Allah ona sağlıklı mutlu ömürler versin Arda da güzel bir yerde ailesini bekliyor her şeyin hayırlısı gerçekten bu çok doğru
Çok sağolun Ardam benim koruyucu meleğimmiş seçilmiş bir anneyim ve birgün ona kavuşacağım biliyorum ve bilmek çok güzel...

Çok sağolun Ardam benim koruyucu meleğimmiş seçilmiş bir anneyim ve birgün ona kavuşacağım biliyorum ve bilmek çok güzel...
Kesinlikle bir gün kavuşacaksınız ben de böyle düşünüyorum ... İnşallah en yakın zamanda beklediğimiz bebek haberlerini alırız sağlıkla mutlulukla :))

X