Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Biraz araya giriyorumm ama bu siliklikte hcg kac cikar kizlar. Ona gore kan vermeye gideyim🤔

Eklentiler

• 20220720_175654.jpg
    20220720_175654.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 54
Negatif cikti ama ozur dilerim lekelenme basladi camur gibi ayni sonradan sökülirmu bilemem ama. Yerlesme kanamadi olmaz demi off nasil bir umitse kan negatif olmasina ragmen iste
Canim olsa kan testinde çıkardı 😔
Bizi strese sokuyor bu süreç.
Hiç olmadığınız etkileri hissediyoruz, adet dongumuz şaşırıyor.

Aşkolar vajinal mantar için doktora gidene kadar gecici çözümleriniz var mı ölüyorum şişmişim acıyo ve ağrıyo akıntım berbat bi renk almaya başladı yaa nasıl oldu böyle anlamadım 😭😭😭 Childdevelopment Childdevelopment M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi G Gzmyts53 Veziir Veziir etiketleyemediğim diğer güzellerim
Canım vagiflora diye bir kapsül fitil var, kesinlikle ilaç değil. İçerideki florayı düzenleyen bir probiyotik. Mantarın ileri seviyedeyse tamamen geçirmez ama seni rahatlatır. Araştır istersen.

Canım vagiflora diye bir kapsül fitil var, kesinlikle ilaç değil. İçerideki florayı düzenleyen bir probiyotik. Mantarın ileri seviyedeyse tamamen geçirmez ama seni rahatlatır. Araştır istersen.
Tamam kuzum bakayım bi cok teşekkür ederim. Ya yeni başladı dünden beri var kaşıntı yok ama acı şişlik akıntı rengim bi değişik sarı kahve gibi noluyo bana anlamıyorum

X