Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım normalde regl öncesinde lekelenmelerin oluyor muydu?
Normalde böyle lekelenmelerin olmuyorsa yerleşme kanaması olabilir. Ama benim mesela reglden önce dediğin gibi lekelenmelerim olur o yüzden ben leke gelince regl geliyor derim.

Normalde hemen kırmızı gelir ve adetim 4-5 gün sürer. Daha önce böyle olmuyordu

Merhaba kizlar ben bu ay femera kullanmistim doktor yumurtalarimin tam buyumedigini söylemişti daha oncede yazmistm kan vermistim negatif cikmisti. Pcos olunca dedim bi dhaa yapayim kan testim pozitf cikti.doktora gittim bugun kese olusmus ama bebek yok icinde ddi 1 hafta daha bekleyecez. Daha sevinemeden boyle oldu..insallah hayirlisiyla Allahimin izniyle olusur bebegim

Kızlar yaaa ovulasyon da olup da cani değerlendirmek istemeyen varmi benim gibi ? Bu kadar isteksizlik acaba ovülasyon bitti mi ?
Ovulasyon donemi istekli oluyorum. Hatta afedersin vajinal olarakta hic kuruluk olmuyor tam tersi oluyor. Ama ovulasyon bittiginde hic canim istemiyor. Sanirim bir dolu bir bos geciyor ya ozlesmeye firsat bulamiyoruz Ama en son pazar günü degerlendirmistik bugune kadar hep uyudum aksamlari pek benimkiyle ilgilenmedim baktim ellesiyo uyuyorum

İnsallah guzel sonuc alirsin canim. Degerin kac çıktı

Zaten once kese olusur bebek daha sonra gorebilirsiniz kac haftalik ki suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…