Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

He ben yanlış anladim
Arkadaşlar merhaba bat 23.
Fakat dün akşam açık pembeyle karışık kahve gibi lekelenmem oldu.ama asla kırmızı adet rengi gibi değil. Bende erken adet oldum galiba dedim. Fakat bu sabah öğlen en son bej rengi ve beyaz akıntıya döndü. Ve şu ana kadar hiç bişey yok. Bu normal mi gebelik ihtimali olabilir mi aşırı bel ağrım ve bıçak saplantısı gibi çok nadir de olsa kasık ağrım var cevap yazarsanız çok sevinirim çok heycanlıyım

Allah insaallah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin bnmde karnm adet agrisi gbi agriyor 4-5 dkk aralikli sonra gecior bazn saatlerce olmuor sonra tekrr oluor sanki adet olcmda olamiorm gogus hassasiytm hep olur oyuzdn o bnde ck belrti deil smdi braz dha agrior sanki birde ates basior bazn adet olsm rhatlicm gbi bilemiorm ya umitlenmekte istemiorm ama kasik agrm ck az oncki hamilelklrrmde batma olmustu oyuzdn acaba deilmi diorm sizde kasikta igne batmalari oluormu

Hanımlar maksat muhabbet olsun bebişlerinizin adını ne koymak isterdiniz? Merak ettim
Merhaba hamile misiniz yoksa anne adayı mı?:)
Bende beklemedeyim çok heycanlıyım kızım olursa Rima düşünüyorum
evet bende de aynı belirtiler var özellikle iğne gibi batıntı

Merhaba hamile misiniz yoksa anne adayı mı?:)
Bende beklemedeyim çok heycanlıyım kızım olursa Rima düşünüyorum

evet bende de aynı belirtiler var özellikle iğne gibi batıntı
Hamile değilim ama bir oğlum var ikinciyi istiyorum inşallah:) Rima ilk defa duydum anlamı nedir?

Beni yazın bari nasip herşey neyin tarihini atıyoruz anlayamadim

Canim gecen ay kacinci döngü gununde erken yumurtlama gördün
20 Haziran regl günümdü 30 Haziran çatlatma iğnesi yaptık. 2 sinde de çatladı. Yani 11-12. Günlerde normalde 28 gün döngüm. Temmuz ayında 24 gün oldu. Şimdi de ilaç kullanmadım 28 temmuzda randevum var tam yumurtlama zamanları olacak diye düşünüyorum. Ovulasyon testi kullanmıyorum. Doktor kontrolündeyim.

Aa bende zumba yapiyorum korkuyordum sakincasi yok oyleyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…