Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kv denin oğlu ısınsın yeter bence kendisi isinmasada olur. Benimkide cocuklarim boyuma gelince ısındı boşver cokta önemli degil saygisizlik yapma her soylediginede kulak asma.
Yok hiiicc sallamiyorum herkes diyor senin gibi biriyle anlaşamıyorsa kimseyle anlasamaz. Ben cok tez canliyim herseye herkese koşarım ama nerdeee kayinvalide değil mi sonuçta isinmasinda laf sokuyor arada bende hic altta kalamam

Merhaba herkese bu ay çok yazamadım. M midnattsol nasıl gidiyor bu ay nasıl ilerledin ?
Merhaba yumurta geliştirici kullanmıştım bu ay, o yüzden erken yumurtlamam oldu. 2 adet gelişmiş yumurtam vardı. 30 haziranda çatlatma iğnesi oldum. 15 Temmuz’da da regl oldum ne yazık ki. Yoğunluktan dolayı da doktora gidemedim. Bakalım doğal ilerleyeceğim Bu ay belki 28inde randevum var belki yine çatlatma iğnesi olurum. Bakalım senin nasıl ilerledi umarım mutlu haberi almışsındır.

Hamile arkadaslar belirtileriniz nelerdi bnm adet gunum bugun yaklasik 3-4 gundur adet gibi karnm agridi ama bgunde bazn agrio dha gelen giden yk gogus hassasiyetim az vr .bazen gecde adet oluorm gerci son iki ay duzenli oldm ama bilemedm hicbir belrtm yk baskada

Canim gecen ay kacinci döngü gununde erken yumurtlama gördün

Benim Doktorum sağlıklı bir gebelik varsa halter bile kaldırsan bir şey olmaz diyor. Geçen ay gebelik öncesi görüşmeye gitmiştim. Istediğin sporu yapmaya devam et dedi. Ben de yüzmeye gidiyorum. Enfeksiyon kapmamak için özen gösteriyorum sadece.

Benim normalde regle 3 gün kala göğüs ağrım başlardı bu sefer yumurtlamadan 4-5 gün sonra başladı. Kabız oldum, karnıma ara ara sancı girdi, sanki bir an kasılıyor sonra geçiyordu. Ara lekelenmem oldu regle yakın sonra kesildi. Bir de gaz yaptı bende. Ama kan tahliline gitmedim henüz. Sarece silik çizgi gördüm.

Test yapsan çıkar aslında.

Tatlım benim de 19 du bat ama döngüm kısa benim. 26gün döngüm. Yumurtlamadan 11 gün sonra silik çizgiyi gördüm. Teşekkür ederim
Evet snn kisaymis benm degisiyor ama dha onceki hamileligimde bnde 11. Gun silikle ogrenmistm insaallah saglikla kucaginiza almak nasip olsun tsk ederm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…