Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Çok geçmiş olsun canim ya covid vakalarinda artıs varmis zaten Allah şifa versin

Çok geçmiş olsun canim ya covid vakalarinda artıs varmis zaten Allah şifa versin
Aminn canim. Klimami carpti alerjimdenmi yoksa covitmi anlamadim ya ama nurofen ictim daha iyiyim simdi. Yarin kv demin evi tasincak nakliye halletcek ama benim basinda olmam lazim insallah iyi olurumda su telaşeyi atlatiriz.

Kızlar dün HCG 94tü, bugün 177 başka bişey soracağım. Progesteron 17 çıkmış, doktor progestana gerek yok değer gayet iyi dedi. Bilginiz var mı bu konuda?
2 cocuk dogurdum rasgele olmuslar kuzu ne progesteron bildim ne bisey zaten ben gittigimde 1000 kusurlerdeydi sonra gittigimde kalp atisi vs simdi herseyi bilmekte zor yaa kafa karistirici dimi

Kaç yaşındasın bu arada ben 22
Childdevelopment ay hepimiz yakin olsak keske yaa ben size ablalik yapardim siz bana kiz kardeşlik ne güzel olurdu hep birlikte büyütürdük bebeleri hep istemisimdir kiz kardeşim olsun Rabbim 2 tane abi verdi sagolsun bitane de kiz kardeş vereydi iyiydi Cok hoşuma gidiyor sizin yaslarinzda guzel kardeslerle sohbet etmek dertlesmek ne guzel

Ayy taşınmak cok zor ya Allah yardımcınız olsun
Sagol canim dün hallettim baya aksam gittim koliledim esyalari yeğenimle. Bide yazlik kislik olacak kışın burdaki yeni ev. Yazın köy evine gidecekler. Yani her eşya gelmiycek o cok zor oluyor seçip ayirmak. Yeni alinacaklari hep aldim burdaki eve. Yeni eve benim köy evimdeki esyalarim gelecek oraya da yeni almistik ama gitmiyorm uzun zamandir. Dedim nasil olsa kullanmiyorum boşa masraf olmasin onlari buraya getirelim hersey ateş pahasi olmuş ucmus yemek odalari koltuk takimlari beyaz esyalar.

Yaa demii biz birbiirimizi en iyi anlariz şu durumda artık en yakin arkadaslarima bile çocuk kararını şuan pek umursamıyoruz diyorum evet evet istiyoruz diyemiyorum ilk aylar saftirik gibi istiyoruz diyordum saniyorum hemen olacak... Biz yine de cok güzel sohbetler ediyoruz ama yaa benim kız kardeşim var hic anlaşamıyoruz ben tam ablayim o da tam gicik bir kardes telefonda bile konuşamıyoruz ,

Kesinlikle öyle kv ye iyi anlaşıyor musunuz

Ben genelde iyi anlasirim insanlarla yengemle falanda anlsirim ama dedigin gibi bende pismanim insanlara cocuk istiyorum dedigim icin hem elestiriliyorum bazen hemde fazlaca yorumlara maruz kaliyorum. Bir tek arkadasim var 3. Bebegi cok zor olmustu o hep arar sorar naptin diye onla konuşurum yönlendirir hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…