Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Afiyet olsun kuzum keşke ben de sevebilsem lü mereti. Adet olmadın değil mi? Çok koptum buralardan ya
Sagol kuzum Agustos 2 adet günüm ama ben cok erken yumurtlama akintisi gördüğüm icin bilemiyorum ne zaman olurum. Ama bebek oldugunu düşünmüyorum bu ayda, çünkü rahim kasilmalarim oluyor regl olmadan 1 hafta 10 gun once sanci giriyor kasiklarima degisik bi sey anlatilmaz. Ve basladi onlar.

Ya ama adet gununse ve akıntın geldiyse belki de adetin geldi
Bende öle düşünüyorum aslında ama bende ağrı başladığında direk kanamam başlardı ve normal ağrılar yaşamıyorum baya ağrılı ateşli falan ama bi anda kesildi şaşkınım üşüttüğüme falan bağlıyorum da aklım gebeliğe de kaymıo değil

İnşallah öyledir ya bekleyelim bakalım

S sultansultan90 Veziir kizlar siz bilgilisinizdir bu konuda yardimci olun.Canim igne kullanmadim ben bi yorum yapamam insallah gebesindir. ama burda arkadaslardan duydugum kadariyla 18. Güne kadar bekleyip adet olanda var kizlari etiket yaptim yardimci olurlar

Geçmiş olsun öncelikle ama bende bilemedim valla

Hala bekliyorum delirdim özelde vericem bundan sonra. Kendimi strese sokmaktan başka bişey değil yaa
Kuzu sağlık ocağı sıkıntı ya ben farklı zamanlarda 2 kez yalancı çizgi görmüştüm ikisinde de Yenişehir hastanesinde verdim 50 lira zaten ücreti beklemeye değmiyor

Sonuç ne oldu inşallah bebiş vardır

Ciktimi aşkım ya sonuclar

Kuzu sağlık ocağı sıkıntı ya ben farklı zamanlarda 2 kez yalancı çizgi görmüştüm ikisinde de Yenişehir hastanesinde verdim 50 lira zaten ücreti beklemeye değmiyor
Evet kuzum çok haklısın bundan sonra oraya gidicem.
Sonuç gece 3 te falan çıktı kızlar çok şükür ilk artış iyi 27den 92 olmuş partalina_ S sultansultan90 Veziir bitliKedi Bi de yerler farklı, öbüründe de farklı olacak

Kizlar bat 18 temmuzdu testler bugün de negatif hiç gecikmezdim ben bugün gecikmenin ikinci günü şu geç döllenme denen mucize bana denk gelir mi acaba yoksa geçen ay kimyasal gebeliğim oldu o yapar mı her zaman 26.gun adet olurum ben doktora gitsem ne zaman gitmeliyim acaba kasık ağrısı,yoğun akıntı ve adet sancısı çekiyorum dört gündür idrar negatif diye kan vermeye çekiniyorum

Kizlar gunaydin ovulasyon pazartesiden beri pik sekilde gebelik yaptim negatif.cikmisti dun sabah birdaha tekrarlamadim boyle birseyle karsilasan var mi ?

Eklentiler

• 16582916076723756763609461876558.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…