Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

mrsyelken kuzu ben yeni gördüm etiketi ben görene kadar cevap vermişlerdir belki ama bende yazayım deneyimlerimi . ben iğneden sonra 17. 18.günlerde regl olduğum olmuştu. İğne biraz etki ediyor regl gününe. Testte çıkmadıysa yoktur diye düşünüyorum ama çok araştırmıştım bende 14. Günde regl olmayınca, burdaki kızların deneyimlerinden 21. Günde pozitifi görenler vardı ve bana umut olmuştu. İnşallah öyle mucizeler yaşarsın

Gözümü açar açmaz bu haberi görmek için buraya girdim işte bu ya maşallah kuzum benim hep böyle güzel ilerlesin

Aşko sen hasta mı oldun? Ya ben sadece etiketlere cevap verirken kaçırmışım dün? Neyin var nasılsın
Olsun kuzum önemli değil bende çok şeyi kaçırıyorum bu ara. Sorma kuzum ateş baş ağrısı kas ağrısı ateşim düştü dünden beri yok çok şükür ama dün akşamdan beri kızın ateşi var tatil burnumuzdan geldi en çokta eşimin sabah sabah söylendi zaten çok iyi geldi tatil sağolun diye ☹

Teşekkür ederim canım. İnşallah öyle olur.

Ay ay ay ne güzel de artmış maşallah doktordan çıkınca haber et

Gözümü açar açmaz bu haberi görmek için buraya girdim işte bu ya maşallah kuzum benim hep böyle güzel ilerlesin

Yaa super artis iyi olmus cok sevindimmmm
Kızlar ne tatlısınız yaa insan ne kadar iyi hissediyor kendini doktordan çıktım, değer düşük boşuna muayene ödeme, 2 hafta sonra görüşelim dedi. Tahililler istedi ona göre ilaç yazacak. Tabii ben araya HCG de eklettim doktor görünce ruh hastası dicek bana hahahah her gün kan veriyorum. Ona kalsa 1 kere daha ver bi daha yaptırmana gerek yok dedi. Ben durabilir miyim Allah aşkına

En iyisini yapmışsın valla sende kendimi görüyorum ben hamile kalsam aynı senin gibi olurum herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…