Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İğneden sonra 14.gun adet olunur diyorlar ama ben de 17.gun olmuştum. Gebelik varsa testte silik de olsa çizgi çıkardı diye düşünüyorum 15 gün geçmiş çünkü. Yine de iyi düşünelim iyi olsun inşallah vardır 🥰 Kan verin eğer gebelik yoksa da doktor gidersiniz muayene için
Valla bir kaç kişi sizin dediğiniz gibi dedi. Kafam karıştı. Ama üzülmemek için belki 20.gunu beklemeliyim. Maalesef benim de hiç ümidim yok zaten. Teşekkür ederim.

Hay allah niye çıkmadı ki.. ben de siteye girip bakıyorum sürekli haber var mı senden diye 🥸 sağlık ocakları çok sinir zaten 😣
Saatlerdir onaysız yazıyor. Yani 2 sn lik bi iş neden 1 gün sürüyor acaba 😤 yarın sabah doktor randevum var. Ona da söylicem bundan sonra kanı burda versem olur mu diye

Eklentiler

• 4952727E-EA05-4D2B-9988-3D18F88BBFCC.jpeg
    4952727E-EA05-4D2B-9988-3D18F88BBFCC.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 62
Saatlerdir onaysız yazıyor. Yani 2 sn lik bi iş neden 1 gün sürüyor acaba 😤 yarın sabah doktor randevum var. Ona da söylicem bundan sonra kanı burda versem olur mu diye
Sabah onaylanacak herhalde di mi.. burada da ben sormuştum bir sonraki gün öğleye çıkıyor sonuç demişlerdi 😱😱😱 insan çatlar yahu

Sabah onaylanacak herhalde di mi.. burada da ben sormuştum bir sonraki gün öğleye çıkıyor sonuç demişlerdi 😱😱😱 insan çatlar yahu
Sağlık ocağı ertesi gün gel diyor ama ben direkt laboratuvardan takip ediyorum. Bazen akşam 7 de, bazen gece 3 te çıkıyor sonuç. Arayıp taciz edesim geliyor

Bat soylersen kaydedicem 😂
İşte orda sıkıntı var. İki ay öncesine kdr düzenli olarak her ayın 26 snda adet olurdum .sonra dört gün erken oldum 22 sinde kanamam başladı. Neyse Geçen ay da düsuk yaptm.kanamam 29 unda başladı. Şimdi siz söyleyin Hangi tarihi baz almam lazım. 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Canım testin mi pozitif çıktı
Hayır daha adetime on gün kdr var. Ama adet olacak gibi ağrılarım var. Geçen ay da hamileydim bu şekilde ağrılar yaşadım. Hamileymisim düşük oldu. Bu ay yine öyle ağrılar olunca hamileymisim gibi gelio suan

Canımcım sen idrarı fazla mı damlatıyorsun acaba? Benim de bir kaç kere böyle oldu da…
Fazla damlatıyorum diye 3 damla damlattım bu sefer. Bir damla mı damlatmam lazım bilmiyorum ki 🤷‍♀️ fazlalıktan olsa kırmızısı düzenli dağılmaz sanki. Bulanık olur. Bu test ya hatalı ya da farklı bir şey keşfetti bende. Başka marka ile deneyeceğim birkaç gün sonra.

Sende de mi böyle net ikinci bir çizgi çıktı? Bir de ben 100 kere test yapmışımdır. İlk kez böyle oluyor. Fazla damlatmışsam onlara da aynı miktarda damlatmıştım. 🤔

Hayır daha adetime on gün kdr var. Ama adet olacak gibi ağrılarım var. Geçen ay da hamileydim bu şekilde ağrılar yaşadım. Hamileymisim düşük oldu. Bu ay yine öyle ağrılar olunca hamileymisim gibi gelio suan
Ayy canım benim hadi inşallah bnde de bi tuhaflık var bgn bat çok ağrım vardı pembe akıntım geldi sonra ağrı da kesildi pembe akıntı da ama test yapmıştm negatifti

X