Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım Allah bilir her şeyi duyuyoruz ki ne imkansızlar hamile kalıyor ya da benim gibi sevinci kursağında kalıyor kiminin hamile kalıpta. Hep bi yerden kapanırken başka bi yerden kapı açılıyor. Sebepler sonuçsuz kalmıyor hiç bir zaman. İnşallah tüpe gerek kalmadan sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın ha olmadı mı inşallah topaç gibi bir tüp bebek bebeğimiz olur. Sen hep güzel düşün gerisi gelir inan

Amin inşallah kuzum ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın Tüp bebek süreci de benim için o kadar karmaşık ki anlatamam nasıl olacak hiç bilmiyorum

Neden kan vermiyorsınuz

Bilgi vermediler mi kuzum bittikten sonra sen bi doktorunu ara sorsana canım

Daha önce kimyasal gebelik ve dış gebelik yaşadım. Aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. Bu nedenle de kan vermedim.
Korkunun ecele faydası yok derler ya. Bence git kan ver soru işaret daha kötü. Kötüden örnek olmaz bu sefer her şey güzel olacak de. Sabah iyi niyetlerle git kan ver

Canım testi tekrarlamalısın yarın sabah ilk idrarınla tekrar dene insallah gebelik vardır diğer türlü gecikme vs olması normal ben 20 günde olmustum ikinci catlatma iğnemde 16. Günde olmustum 3. Çatlatma iğnemde 18. Günümde refg gelmişti

Korkunun ecele faydası yok derler ya. Bence git kan ver soru işaret daha kötü. Kötüden örnek olmaz bu sefer her şey güzel olacak de. Sabah iyi niyetlerle git kan ver
Profilinde yazan cümleden gaz alarak "kendimi durduracak değilim" diyorum ve yarın sabah uyanır uyanmaz kan vermeye gidiyorum. Dua ederseniz benim için çok sevinirim.

Teşekkür ederimm. Ben gidip yarın kan vereyim en iyisi. Böyle daha çok stres oluyorum. Hakkımda hayırlısı artık. Her şey Allah'tan. Teşekkür ederim cevabın icin

Merhaba kizlar daha once ikikez hamilelik gecirdim ama ikisindede kasikta igne batmalar hissetmistim bu tarz seyler hissetmeden hamile oldugunu ogrenen oldumu acaba gogus hasssasiyetm vr ama o hep oluor zten hamile kaldigim aylrda cok fazlaydı suan orta seviyede vr adetime en fazla ikigun vardir

Vala ben hamile olduğumu düşünüyorum şuan beni bu topige kaydedin gizlarrrrrr

Teşekkür ederimm. Ben gidip yarın kan vereyim en iyisi. Böyle daha çok stres oluyorum. Hakkımda hayırlısı artık. Her şey Allah'tan. Teşekkür ederim cevabın icin
İğneden sonra 14.gun adet olunur diyorlar ama ben de 17.gun olmuştum. Gebelik varsa testte silik de olsa çizgi çıkardı diye düşünüyorum 15 gün geçmiş çünkü. Yine de iyi düşünelim iyi olsun inşallah vardır Kan verin eğer gebelik yoksa da doktor gidersiniz muayene için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…