Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Engel olucak bişey olsa söylerdi yani o zaman kuzum tedaviyle ilgili bişey başka doktora yönlendiremez mi acaba gittiğin yerde kuzum

Kızlar bu ay ovulasyon yapmayacaktım ama dayanamadım akıntı gördüğüm günler yaptım.
Dünü değerlendirdik bugünü boş gececektik
Ama bugün yurmurtlama mi olmuş acaba ?

Benim adetime 9 gün var 2 gündür 2 nokta felan kahvemsi leke gördüm klomen içmiştim geçen ay sizce tutmuş mudur kızlar çok istiyorum bir bebeğim olsun

Ben daha iyiyim sabah zor uyandim. Cocuklarin okuluna biseyler hazirladim uzanıyorum simdi. Sen gectinmi eve bence bi eve gec istersen doktora falan görün
Uzan dinlen en güzeli kuzum. Yok canım daha geçemedik eve tuttuğumuz evi perşembe boşaltcaz zaman geçsede gitsek tatilde burnumuzdan geldi

Canım ama baya da bi koyu çizgi çıkmış fazla damlattın belki ama çizgi resmen var.. başka testin yok mu?
Başka test yaptım o da aynı sonucu verdi ama çizgi geride. Bende bhcg yerine farklı bir hormon ölçüyor bu testler galiba. O kadar test yaptım üst üste iki kez hatalı test görmedim.

Canım benim öncelikle geçmiş olsun sakın üzme kendini her şerde bir hayır vardır bak en azından ne olduğunu öğrendin ve bir yoluda olsa var herşeyin bir çözümü çok şükür ki var Allah beterinden korusun rahmin yumurtalığın olduğu sürece herşey mümkün Allah’ın izniyle Bak nedensiz sebepsiz senelerce bekleyenlerimiz var bir neden varsa çıksın çaresi neyse bakalım diyenimizde var Allah dermansız dert vermesin hiç birimize biz kadınlar tüp bebek diyince bi geriliyoruz bi üzülüyoruz ama unutmamalıyız ki tüp bebek yaptırmak isteyip tıbben sağlık açısından bunun bile mümkün olamayacağı durumlar yaşayanlarımızda var Rabbim tez zamanda senin ve hepimizin hayırlısıyla kucağını doldursun

Canim eşine keciboynuzu özü iciriyor musun
YouTube de videolar izledim de saracoglunum çok etkili konuştu. Başladık bizde 2 haftadır.
Yumurtlama olmuş bugün senin benimde koyulasmaya başladı test 2-3 gün icinde pik olur diye düşünüyorum. O keçiboynuzu benim esimde baya fark etti inşallah faydasını görürüz bu ay

Başka test yaptım o da aynı sonucu verdi ama çizgi geride. Bende bhcg yerine farklı bir hormon ölçüyor bu testler galiba. O kadar test yaptım üst üste iki kez hatalı test görmedim.
Canım içindeki kart kaymış olabilir resmini atar mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…