Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar bu ay ovulasyon yapmayacaktım ama dayanamadım akıntı gördüğüm günler yaptım.
Dünü değerlendirdik bugünü boş gececektik
Ama bugün yurmurtlama mi olmuş acaba ?Eki Görüntüle 3099445
Yarin mutlaka degerlendir. Yarin daha artar lh bugun yapmadiysaniz sperm sorunu yoksa bugunde degerlendir

Uzan dinlen en güzeli kuzum. Yok canım daha geçemedik eve tuttuğumuz evi perşembe boşaltcaz zaman geçsede gitsek tatilde burnumuzdan geldi
Bende esimin yegeniyle kv deme aldigimiz eve geldik kahve yaptik ☺️

Eklentiler

• 009E3099-51DB-4786-B522-C94007E1467F.jpeg
    009E3099-51DB-4786-B522-C94007E1467F.jpeg
    166,8 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar doktor iki ay korunmaya devam etti. Benim zaten yıllarca aram oldu kızımla 6 7 yaş olacak arası. Biryerlerde de okudum çevrem de de duydum hemen üst üste olduğunu. Kimyasal sonrası bekleyin yani düşük olduğu için dedi. Nedense beklemek istemiyorum yaş da hevesim de geçiyor çünkü.

Kızlar doktor iki ay korunmaya devam etti. Benim zaten yıllarca aram oldu kızımla 6 7 yaş olacak arası. Biryerlerde de okudum çevrem de de duydum hemen üst üste olduğunu. Kimyasal sonrası bekleyin yani düşük olduğu için dedi. Nedense beklemek istemiyorum yaş da hevesim de geçiyor çünkü.
Bence de beklemene gerek yok kimyasal da kese falan oluşmuş olmuyor diye biliyorum

Yarin mutlaka degerlendir. Yarin daha artar lh bugun yapmadiysaniz sperm sorunu yoksa bugunde degerlendir
Varmı sprem sorunu bilemiyoruz.
Yine de 2 haftadır keçiboynuzu özüne başladık.
Geçen ay yumurtlama öncesi yapmıştık, yumurtlama günü de yapınca 4 gün üst üste oldu, acaba spermin kalitesin düşme zamanına mi geldi diye şüphe oluştu içimde.
Bugün yumurtlama günüm ise yine 4 gün üst üste denk gelecek.

Canım benim doktor sanki rahimini alacağız hamile kalamayacaksın demiş gibi kendini kahretme. Bir çok yerde yazıyor aslında kist bile değil.. içi mukoza dolu minik keseler ve doğal bir oluşum asla hastalık değil. Boyutu büyükse içeri sperm girişini tıkayabilir diyor, küçükse bir engel teşkil etmez diyor.. bitkisel bazı tedavilerle küçültülür ya da lazer azot gibi bir çok teknikle o bölge temizlenir diyor.. yani boyutu fazlaysa bu da.. yani bahçecinin sitesinden okudum orada bile tek çare tüp bebek demiyor ki.. ayrıca senin ne yumurta ne sperm sorunun var, tüp bebek istersen de 1 ay sonra hamilesin 😁🤗 kendini toparla hemen bakalım su koy vermek yok 😊 rahiminde kanserli hücre var tamamnını alacağız dedikleri arkadaşımın iki tane çocuğu oldu.. en iyi doktor bu diye bişey yok inanki.. araştır iyice
Evet kuzu eve gelince aynı siteyi bende okudum. 3 yıl boyunca olmadı ya bide bu sorun çıkınca... duygusal olarak zaten çökmüştüm üzerine tuzu biberi oldu bu da.
Sen önce biraz bekle bi kafanı toparla bu psikolojiden çık, sonra sağlıklı kafayla ne yapacağına karar verirsin. Çok gerilmişsin kuzum bunu yapma kendine
Hemde ne gerilme ya şimdi yeğenimi gördüm yeni doğdu bembeyaz nasıl güzel daha doğum kızarıklıkları yüzünde. Biraz iyi geldi günahsız tertemiz bi melek görmek🥰 sonrası için de balıkesir de iyi bir doktora gidip bu durum hakkında detaylı bilgi alıcam kafama takılanları sorup öğrenicem. Memlekette de doktoruma gözükürüm duruma göre tüp bebeğe geçerim kuzum ya. Rabbimin dediği olur. Rabbim can sağlığı versin
Kuzucum yeni gördüm cok geçmiş olsun öncelikle üzülme asko biraz toparlan tüp bebege geçin zaman kaybetmeden herşeyin bir çaresi var askım bak olucak inanıyorum ben bide mfknın rahim kistleri için rahim problemleri için advictor ve adendo var bence kullanmalısın kistlerin de küçülür en azından denemelisin canım
Sağolasın canım hiç tedavi kaldıracak gücüm yok yoruldum diyordum ama bana yine tedavi yolları gözüktü son bi gayretle inşallah tüp bebeği de yaptırırım.
Engel olucak bişey olsa söylerdi yani o zaman kuzum tedaviyle ilgili bişey başka doktora yönlendiremez mi acaba gittiğin yerde kuzum
Balıkesire geçince doktora gidicem canım memlekette de giderim. Çözüm yolu var mı yok mu öğrenirim. İlla tüp bebek derlerse de yapıcaz artık.
Canım benim öncelikle geçmiş olsun sakın üzme kendini her şerde bir hayır vardır bak en azından ne olduğunu öğrendin ve bir yoluda olsa var herşeyin bir çözümü çok şükür ki var 🤲🏻 Allah beterinden korusun rahmin yumurtalığın olduğu sürece herşey mümkün Allah’ın izniyle❤️ Bak nedensiz sebepsiz senelerce bekleyenlerimiz var bir neden varsa çıksın çaresi neyse bakalım diyenimizde var Allah dermansız dert vermesin hiç birimize biz kadınlar tüp bebek diyince bi geriliyoruz bi üzülüyoruz ama unutmamalıyız ki tüp bebek yaptırmak isteyip tıbben sağlık açısından bunun bile mümkün olamayacağı durumlar yaşayanlarımızda var Rabbim tez zamanda senin ve hepimizin hayırlısıyla kucağını doldursun🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Teşekkür ederim canım 🙏❣️ Çok haklısın Rabbim beterinden korusun. Ben 3 yıldır bütün tedavi yollarını denedim tüp bebek hariç sonuç alamadım Nedensiz sanıyordum şimdi nedenini öğrendim çözüm yolları arayacağım artık. İlk şok ve üzüntüyü atlattım galiba biraz. Rabbim dermansız dert vermesin 🙏

Evet kuzu eve gelince aynı siteyi bende okudum. 3 yıl boyunca olmadı ya bide bu sorun çıkınca... duygusal olarak zaten çökmüştüm üzerine tuzu biberi oldu bu da.

Hemde ne gerilme ya şimdi yeğenimi gördüm yeni doğdu bembeyaz nasıl güzel daha doğum kızarıklıkları yüzünde. Biraz iyi geldi günahsız tertemiz bi melek görmek🥰 sonrası için de balıkesir de iyi bir doktora gidip bu durum hakkında detaylı bilgi alıcam kafama takılanları sorup öğrenicem. Memlekette de doktoruma gözükürüm duruma göre tüp bebeğe geçerim kuzum ya. Rabbimin dediği olur. Rabbim can sağlığı versin

Sağolasın canım hiç tedavi kaldıracak gücüm yok yoruldum diyordum ama bana yine tedavi yolları gözüktü son bi gayretle inşallah tüp bebeği de yaptırırım.

Balıkesire geçince doktora gidicem canım memlekette de giderim. Çözüm yolu var mı yok mu öğrenirim. İlla tüp bebek derlerse de yapıcaz artık.

Teşekkür ederim canım 🙏❣️ Çok haklısın Rabbim beterinden korusun. Ben 3 yıldır bütün tedavi yollarını denedim tüp bebek hariç sonuç alamadım Nedensiz sanıyordum şimdi nedenini öğrendim çözüm yolları arayacağım artık. İlk şok ve üzüntüyü atlattım galiba biraz. Rabbim dermansız dert vermesin 🙏
İnşallah hiç birseye gerek kalmadan bebişinin haberini önce alıp sonra bize verirsin aşko inşallah 🤲🏻🤲🏻❤❤

Varmı sprem sorunu bilemiyoruz.
Yine de 2 haftadır keçiboynuzu özüne başladık.
Geçen ay yumurtlama öncesi yapmıştık, yumurtlama günü de yapınca 4 gün üst üste oldu, acaba spermin kalitesin düşme zamanına mi geldi diye şüphe oluştu içimde.
Bugün yumurtlama günüm ise yine 4 gün üst üste denk gelecek.
Aslinda yarin yumurtan catlar bugun lh normal yani pike yakin yarin daha koyu olur aksam üstü siliklesir sende sabaha yapabilirsen spermler en azindan daha kaliteli olur diye tahmin ediyorum

Kızlar dün kadın doğum için kontrole gitmiştim. Doktor kist gözükmüyor iyisin dedi. Gelmişken bi hormon da bakalım madem dedi. AMH değerim 0.879 çıktı. Ben şok. Yaşım 27. Bu zamana kadar hormonal bi sıkıntı yaşamadım. Kist falan hiçbir şey. Adetlerim düzenliydi. Böyle bi sonuç beklemiyordum. Henüz tahlil sonucumu göstermedim doktora. Hamile kalmakta zorluk yaşayacağım anlamına geliyor değil mi bu? Daha önce bir gebeliğim oldu. Kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum. Bundan sonrası için çok endişeliyim. Oturdum ağlıyorum.

Sagol aşkommm🥰 sen nasilsin daha iyimisin
İyiyim kuzu uyumuşum biraz sonra yeğenimin fotoğraflarını atmışlar mesaj sesine uyandım görüntülü arayıp uzaktan uzaktan sevdim 🥰ne güzel pamuk pamuk yanakları var günahsız tertemiz bişey çok iyi geldi.

X