Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bende çok uzun zamandır istiyorum ama her ay hala kırıklığı
Amiiiin sanadaaa cümlemize inşallah. Ya evet gerçekten tahmin ettiğimden çok daha zor imiş beklemek. Aslında en sağlıklısı her ay reglin geçmesini beklemek ama insan sabretmiyor işte.

Ayyy canım yazsana arada ay kocaman olmuş bebiş ya nasıl gidiyor anlatsana biraz Hazırlıklar nasıl? Cinsiyeti belli oldu mu? Hareketlendi mi?

iyi gidiyor çok şüküür büyüyoruz işte zaman yaklaştıkca heycanı başka oluyor. Cinsiyetimiz erkek teyzesi 12. Haftaya kadar korkuttu biraz bizi kanamalı vs olunca ama 12. Haftayı tamamladıktan sonra bitti o süreçlerimiz. Hazırlıklığımız daha yok çocugun 4-5 parça kıyafeti var sadece bu hafta başlıycam alışverişe. Rabbim sana ve isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsiin

Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyoor

Ayy oğluş geliyor ne güzel yaa yavaş yavaş keyifle hazırlanırsın canım yeterki sağlıkla gelsin dua et bizim için de yaa kabul olur belki
Biz yazı geçiriyoruz işte yumurta kontrolü gebelik testleri falan hep bildiğin şeyler yaz bitiminde bir kere daha tedavi olmayı planlıyorum şimdilik

Ayyy erkek miiii? Şanslı anne, gözünüz aydın tatlım sağlıkla al kucağına

Ayy kuzum sen neredesin yaaa nasılsın? Canım benim çok teşekkür ederim Allah bir an önce size de nasip etsin sağlıkla huzurla iyi ki varsınız

Bende Ekim anneleri grubunda takılıyorum birde sizide takip ediyorum Güzel haberlerinii almak mutlu etmek

Ediyorum kuzum valla aklımdasınız Rabbim kimseyi bu güzel duygulardan mahrum etmesiin

Kuzum benim sıkma canını, her şeyin çaresi var. Hızlandırmak istersen de tüpe başlarsınız. Senin sağlığın her şeyden önemli. Tedavisi yok muymuş peki?

Nasılsın canım nasıl geçti? Nasip kuzum inşallah bu ay bebek haberi verirsin bize ❤❤ üzme kendini herşeyin zamanı var ❤

Kuzum tedavisi yokmuymuş tam olarak ne dedi doktor peki

Canım hiç üzülme, ağlama o bebiş gelsinde nasıl gelirse gelsin böyle düşün

İnsallah en kisa surede hayirliyla bebegin seninle olur allah buyuk nerde nasil olacak kimseler kestiremez kesinlikle umut allahtan
Öyle tabi hayırlısı olsun inşallah
Kuzu adam diyarbakırın en iyi doktorlarından olunca ben bi üzüldüm ya aşılamaların başarı oranını düşürmüştür bu dedi. Tedavi hakkında bişey demedi işlem sırasında da fazla müdahale etmedi sadece rahim ağzını biraz genişletti bıraktı
Kuzum benim sıkma canını, her şeyin çaresi var. Hızlandırmak istersen de tüpe başlarsınız. Senin sağlığın her şeyden önemli. Tedavisi yok muymuş peki?
Tedavi hakkında bişey söylemedi canım olsaydı şöyle yapalım falan diye anlatırdı heralde ya. Ya ben çok yoruldum inan artık vücut beyin ruhsal olarak Tedavi kaldıracak durumda değilim. Ama doktor da vakit kaybetme bir kaç ay içerisinde tüp bebek yaptır diyor napıcam bilmiyorum
Nasılsın canım nasıl geçti? Nasip kuzum inşallah bu ay bebek haberi verirsin bize ❤❤ üzme kendini herşeyin zamanı var ❤

Kuzum tedavisi yokmuymuş tam olarak ne dedi doktor peki
Bebeğim doktor Tedavi hakkında bişey demedi ya. Tüp bebeğe yönlendirdi işte. Burda olsaydım hemen bidaha ki ay yapalım dedi tüp bebeği.

Canım benim hiç öyle canını sıkma mutlaka başka doktora da git. Bak bana ilk yıldan beri boşuna doğal yolla uğraşma senin tek çaren tüp bebek diyorlar ama ben ısrarla doğal yollarla denemeye çalışıyorum. Sen hiç mfk denedin mi bi ona mı baksan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…