Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar ben geldim hastaneye histereskopi için hazırlıklar tamam 1 bir buçuk saat sonra olucak inşallah. Ben burda uğraşıyorum abimin eşi de doğum hazırlıkları yapıyor doğuma alınacak o da benle aynı saatlerde. Kader işte birimiz doğuruyor birimiz de olsun diye çabalıyoruz.
S sultansultan90 A ad000 R Random3 Mucizemmm16 M Mavimiresl Childdevelopment
diğer kızçeler

Günaydınn

Senin doğum hazırlıkları yaptığın gunlerde gelecek inşallah çiçeğim bunlarda onun hazırlığı sayabiliriz yine de

Ayyy cook geçmiş olsun canim Allah şifa versin ya çocukların başına bisey gelince ayri bir üzülüyor insan

Gunaydinn kizlar bugun 4 . Gun grlrn giden yok ama asiri derece kramplar giriyor kasiklarima karnima testler negatif yarin icin randevu aldim insallah kist falan cikmaz

Seninki de bir nevi doğuma hazırlık kuzucum önce bebişinin yerini hazırlıyorsun

Ee yok mudur başka test mest yapanlar. Bizi şenlendirecek neşelendirecek arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar belki yazmam saçma ama adetim yarın, ovulasyon takibiyle çatlama gününü ve öncesini değerlendirdim. 28 günde adet olurum hep düzenlidir zaten çatlamada 14. Gün oldu Dün sabah test yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm adet olacak gibi ağrılarım var ama ne bileyim umut belki olur diye hala bekliyorum. Böyle olan var mı adet olacakmış gibi olup hamile olanlar? kimseyle konuşamıyorz bari burada duygularımı paylaşayım dedim.

Ayy kuzum sen neredesin yaaa nasılsın? Canım benim çok teşekkür ederim Allah bir an önce size de nasip etsin sağlıkla huzurla iyi ki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…