Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

11 Temmuz da benim BAT.

Yaa 7 sine bakmak zor olur diye gelmedi asko bencede bu ay gelecek gelmezse biz bir ay daha fazladan gezmiş olcaz napak
Aynen öyle
Allahım inşallah olur bu sefer de daha uğraşmayın ya

Aşko rahim ağzında problem var o küçücük kanül bile çok canımı yaktı ya ben normalde acıya dayanan biriyimdir.

İnşallah yaa
İnşallah canım benim bu ay hepimiz için son olsun

R Random3 yaa Şubat grubundan ayrıldığımızdan berii her ay seni ve partalina_ takip ediyordum ilk sayfadaan. Aklıma geldi bakayım dedim görünce o kadar heycanlandım kii hayırlı olsuun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsiin ay gece gece çok heycanlandıım

Ayyy canım yazsana arada ay kocaman olmuş bebiş ya nasıl gidiyor anlatsana biraz Hazırlıklar nasıl? Cinsiyeti belli oldu mu? Hareketlendi mi?

Akşam yaptığım test bu. Bana hatalı gibi geldi. T çizgisi geride çıkmış sanki.

Eklentiler

• BE3E5907-3563-49CA-8A3A-7F14247B2426.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 81
Olumsuz olma ne olur bnde senin durumundayım bir yıldır deniyorum ama olmuyor Allah tan umut kesilmez

G Gzmyts53 canım dün bat günümdu bugün de test negatif geçen ay kimyasal oldu değerlerim hemen sifirlanmisti bu gecikme onunla mı ilgili acaba sen bana çarpı at canım gebelik olsa silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum Dr kontrolunde yumurtlama 3 temmuzdu

Kizlar gunaydin ovulasyonda hala pik goruyorum.dunden beri normal mi acaba ya ?

Eklentiler

• IMG20220719073539.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…