Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar ben geldim hastaneye histereskopi için hazırlıklar tamam 1 bir buçuk saat sonra olucak inşallah. Ben burda uğraşıyorum abimin eşi de doğum hazırlıkları yapıyor doğuma alınacak o da benle aynı saatlerde. Kader işte birimiz doğuruyor birimiz de olsun diye çabalıyoruz. 🤷‍♀️
S sultansultan90 A ad000 R Random3 Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl Childdevelopment Childdevelopment
diğer kızçeler

Günaydınn❤️

Kızlar ben geldim hastaneye histereskopi için hazırlıklar tamam 1 bir buçuk saat sonra olucak inşallah. Ben burda uğraşıyorum abimin eşi de doğum hazırlıkları yapıyor doğuma alınacak o da benle aynı saatlerde. Kader işte birimiz doğuruyor birimiz de olsun diye çabalıyoruz. 🤷‍♀️
S sultansultan90 A ad000 R Random3 Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl Childdevelopment Childdevelopment
diğer kızçeler

Günaydınn❤️
Senin doğum hazırlıkları yaptığın gunlerde gelecek inşallah çiçeğim bunlarda onun hazırlığı sayabiliriz yine de 🥰🥰

Canım ne kahve içmesi ben bu yaz tatilimden bir hayır görmedim. Biri bize beddua mı etti nazarlara mı geldik bilmiyorum kızım dün akşam bacağını kırdı
Akşam acile gittik ayağım diye bağırdığı için ayak filmi istedi doktor çatlak var dedi yarın ortopediye gelin dedi Vera sabaha kadar inledi ağladı sayıkladı hayaller gördü 😖
Sabah gittik dr a meğer bacak kemiği bir karış boyunda kırılmış 😔 atel yaptılar allahtan kötü bir kırık değilmiş 40 gün oturacak yavrum.
Bizim yazımız zehir oldu zehir
Ayyy cook geçmiş olsun canim Allah şifa versin ya😔 çocukların başına bisey gelince ayri bir üzülüyor insan

Gunaydinn kizlar bugun 4 . Gun grlrn giden yok ama asiri derece kramplar giriyor kasiklarima karnima testler negatif yarin icin randevu aldim insallah kist falan cikmaz 🥴

diğer kızçeler

Günaydınn❤️
Seninki de bir nevi doğuma hazırlık kuzucum 🤗 önce bebişinin yerini hazırlıyorsun 🤭

Ee yok mudur başka test mest yapanlar. Bizi şenlendirecek neşelendirecek arkadaşlar. 😊😊

Merhaba arkadaşlar belki yazmam saçma ama adetim yarın, ovulasyon takibiyle çatlama gününü ve öncesini değerlendirdim. 28 günde adet olurum hep düzenlidir zaten çatlamada 14. Gün oldu Dün sabah test yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm adet olacak gibi ağrılarım var ama ne bileyim umut belki olur diye hala bekliyorum. Böyle olan var mı adet olacakmış gibi olup hamile olanlar? kimseyle konuşamıyorz bari burada duygularımı paylaşayım dedim.

R Random3 yaa Şubat grubundan ayrıldığımızdan berii her ay seni ve partalina_ partalina_ takip ediyordum ilk sayfadaan. Aklıma geldi bakayım dedim görünce o kadar heycanlandım kii hayırlı olsuun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsiin ay gece gece çok heycanlandıım😍😍
Ayy kuzum sen neredesin yaaa 😍 nasılsın? Canım benim çok teşekkür ederim 🙏 Allah bir an önce size de nasip etsin sağlıkla huzurla ❤️ iyi ki varsınız

X