Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bencede. Ben geçenlerde bi abla gördüm rahat 50 55 yaşında var yanında boyunca çocukları kızları vardı karnında da bebişi top yutmuş gibi göbeği vardı dalgageçelimde başımıza gelsin
Ay cidden gecen gun esimle yemek yiyoruz roman kadin iki tane bebek arabasinda bir tanede karninda vardi esimde bana diyor bunlar hastane yuzu mu goruyo bu kadar ustune dusme

Herşey gün geçtikçe zamlanıyo kuzum biz ocakta taşıdık evi ilk baktığımız da mobilyaların fiyatları çok iyiydi hallederiz dedik taşınmadan önce bir baktım uçmuş ikinci elden aldım eşyalarımı mecburen

Aa neden öyle oldu ki bat ne zaman senin

Aynen öyle ya her gün bir şeye zam geliyor vallahi Rabbim yardım etsin hepimize

Kız allah seni olayı anlatırken bile espiriyi sıkıstırıyo nau nau ahahah resmen bişey anlatırken olayı bidaha yasıyorsun vallahi alemsin kız gelelim meseleye bir kere daha ole olmustun kuzum sen kan şekerin fln mı düşüyor acaba o da tansiyon düşürür bulantı yapar gebelik için cok erken değilmi test yapcam dicem cıkmaz suanlık diye düşünüyorum insallah kuzum bebiş yapıyodur ama ya yitirrrrr artık:)

Kız 37 benim ayak numarammm alla alla bi hastalık fln mı var kuzum Peki alamıyomusun yada
Midem de bakteri reflü ve kronik gastritim var kuzum onun dışında bi sorun yok dediler bakteri için ilaç kullandım ama tekrar parça alınması lazımdı baktıramadım daha tiroidlerimde dengesizlik var bide en son iyi çıkmıştı sonucum onun dışında hastalığım yok kuzum

Benim de acayip belim agriyor eli kulaginda valla. Seninki adet mi acaba kesin

Bence adet geçen ayda buna benzer olmuştu sedece onda 2. Gün gerçekten kan gelmişti ama damla damlaydı. gerçi şuanda 8 gün var adet olmama ama ne bileyim ağrı falan olunca adet diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…