Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhab inşallaj bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Benim de prolaktinim yıllardır 40-60 arası çıkar hep. Ama doktorlar ilaç kullanmama gerek görmediler, gebeliğe engel olmadığını söylediler ve gerçekten de öyleymiş hamileyim şu an. Belki sizin durumunuz prolaktinle alakalıdır ama prolaktin düşmeden de hamile kalınabiliyormuş ben bunu deneyimlemiş oldum. Aynı durumda olanlara fikir olsun, umutsuz olmasınlar diye söylemek istedim

Evet işte anlatmak istediğim tam da bu canım.
Doktorlar benim sınırda olan prolaktinime hiç ilaç yazmadilar. Fakat bu durum bünyeden bünyeye değişiklik gosteren bir olaymış. Kimileri doğum yapar ve süt korur derler, gerçekten de korur, fakat kimileri yeni doğum yapmıştır hop 6 ay sonra tekrar hamile kalır.
Ve benim durumum sebepsiz infelite olarak geçiyordu ve hiç bir doktor bu prolaktini sıfırlayalim demedi. Eğer birtanesi bununla ilgilenseydi Belkide ben 6 yıldır cabalamazdim.
Ve son yeni doktorum benim ilk yapmam gereken bunu minimuma indirmek dedi ve daha 1 ay geçmeden hamile kaldım, sağlıklı ilerler mi onu Allah bilir elbet.
Ama ilk defa hamile kaldım.
Sebepsiz infelite yaşayan arkadaşlar lütfen bu konuda bilinçli olsun sınırdaki prolaktini normal kabul etmeyin kızlar (sebepsiz infelite durumunda olanlar)

Canımsın çok sağol bol dua et kızıma olur mu? Hastanede denize gidemiyceeeemmm havuza gidemiyceemm diye ne ağladı ya
Ahh kuzum benim derdine kurban olurum haklı çocuk yazı deli gibi bekliyorlar. Dualarım sizinle tatlım, bol bol nazar duası oku sen de. Allah'ım esirgesin onları

Sen ne kadar süredir deniyordun aşko hiç çocuğun yoktu dimi seninde ben gibi

Kuzum sen ne diyosun yaa. Cok geçmiş olsun Vera ya yavrum benim kolaymı kırık cok sanci agri yapar canı ne minnacık zaten. Kemik suyu kaynatin bol bol corbalarina koyun ilikli olandan. Bide havalar cok sicak nasil duracak ya Rabbim daha da beterlerinden korusun yavrularimizi cok üzüldüm. İnstagramida kapattimkullanmiyorum diye gormuyorm seni kac gundur burdada yoksun heralde dedim yogun ama senin skntin baskaymis gecmis olsun insallah biran once kavusur sifasina

Canim konuna denk gelmiştim bugun konusmustuk. Bende seni dinleyip yarin sabah tekrardan prolaktin hormonuma baktirmaya gidecegim benimkide sinirda cikti en son 25 onun oncesi 16 ve rasgele gecen sene baktirdigmda 21 cikmis bu konu uzerinde durmuyordum ama söylediklerin banada etki etti yarin tekrardan baktirip ilac kullanmaya basliycam. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Prolaktin hormonuna adetin 5. Günü baktır canim. Hiç bir sorun gorülemiyorsa ve Prolaktin yazdığın degerlerdeyse doktoruna bunu minimuma indirmek istediğini söyle.
Yazabildigim kadar bunu yazmak istiyorum, benim durumumda olan insanlara bir nebze faydam olsun istiyorum.
Ben yıllardır ağladım madem hiçbir sorun yok neden olmuyor diye.
Kimse ağlamasın, çünkü bu evlat hasreti hiç bir hasrete benzemiyor, acısı sessizlestiriyor- ruhsuzlaştiriyor

Insanlar alkol alip sigara iciyor gene xe kaldiktan sonra kaliyor cokta takmamak lazim sanirim
Bencede. Ben geçenlerde bi abla gördüm rahat 50 55 yaşında var yanında boyunca çocukları kızları vardı karnında da bebişi top yutmuş gibi göbeği vardı dalgageçelimde başımıza gelsin

Hanımlar
Reglime 3 gün kala erken gebelik testi çok silikti bugün regl gecikmesinin 1.günü kan testim 9.5 cıktı. Yüksek olması gerekmiyor muydu acaba yükselir mi

Kizlarrr ben cok kötü oldum yaa . Yemege gittik eşim ben cocuklar hepimiz ayni şeyi yedik. tatli istedi cocuklar tamam dedik ciktik tatli yemege baska yere girdim iceri daha bisey yemeden bir mide bulantisi tansiyon dusmesi bayilcak haldeyim siz yiyin ben arabadayim dedim neyse onlar yediler geldiler eşim diyoki acile gidelim hatun bebek var yav diyorum yok bebek falan iyi degilim eve gidelim. O diyor nau nau gebesin ben diyorum sür eve doğru tansiyonum düştü kendimde degilim. Neyse eve zor attim kendimi neden böyle oldum anlamis degilim Geçen ayda bu sekilde oldum bir sefer. Birden tansiyonum düşüyor mide bulantısı basliyor Childdevelopment S sultansultan90 Veziir R Random3 ve diger kizceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…