Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Prolaktin hormonuna adetin 5. Günü baktır canim. Hiç bir sorun gorülemiyorsa ve Prolaktin yazdığın degerlerdeyse doktoruna bunu minimuma indirmek istediğini söyle.
Yazabildigim kadar bunu yazmak istiyorum, benim durumumda olan insanlara bir nebze faydam olsun istiyorum.
Ben yıllardır ağladım madem hiçbir sorun yok neden olmuyor diye.
Kimse ağlamasın, çünkü bu evlat hasreti hiç bir hasrete benzemiyor, acısı sessizlestiriyor- ruhsuzlaştiriyor 😥
Cok şükür 2 tane evladim var. Korunmayi biraktim 2. Ay hamileydim. Ama 8 senedir hic gebe kalmadim korundum kaza bile oldu arada 8.9 ay belki daha fazla korunmayi biraktim hala kalamiyorum. Adetimin 3. Günü baktirdigimda nisan ayinda 16 ydi prolaktinim. Gecen ay yumurtlama donemimde gittim klomen kullanmistim 25 di

Ah keşke 47 olsam kuzum 37 yim malesef☹😅
Cok zayıfsın kuzum ya biliyorum böyle dediğim icin bana kızıyorsun ama keske biraz alabilsen bak sana özelden bisey yazcam ben emzirme sonrasinda cok kilo vermistim 50 kiloya dusmustum halim falan kalmamisti 2 cocuk peşinde bide kızım masallah sömürmüştü beni annem bana oturmaya gelirken aktardan bisey almisti 2 ay icinde toparlamistm istahim acilmisti kendime gelmistim valla. İstersen bebek calismalarina 1-2 ay ara ver onu bi kullan yaziyorum sana özelden

Cok zayıfsın kuzum ya biliyorum böyle dediğim icin bana kızıyorsun ama keske biraz alabilsen bak sana özelden bisey yazcam ben emzirme sonrasinda cok kilo vermistim 50 kiloya dusmustum halim falan kalmamisti 2 cocuk peşinde bide kızım masallah sömürmüştü beni annem bana oturmaya gelirken aktardan bisey almisti 2 ay icinde toparlamistm istahim acilmisti kendime gelmistim valla. İstersen bebek calismalarina 1-2 ay ara ver onu bi kullan yaziyorum sana özelden
Aşko neden kızayım bende kilo almak istiyorum ama alamıyorum her gören daha çok zayıflamışsın diyo üzülüyorum yine bi 50 olsam çok iyi olucak

Kizlarrr ben cok kötü oldum yaa . Yemege gittik eşim ben cocuklar hepimiz ayni şeyi yedik. tatli istedi cocuklar tamam dedik ciktik tatli yemege baska yere girdim iceri daha bisey yemeden bir mide bulantisi tansiyon dusmesi bayilcak haldeyim siz yiyin ben arabadayim dedim neyse onlar yediler geldiler eşim diyoki acile gidelim hatun bebek var yav diyorum yok bebek falan iyi degilim eve gidelim. O diyor nau nau gebesin ben diyorum sür eve doğru tansiyonum düştü kendimde degilim. Neyse eve zor attim kendimi neden böyle oldum anlamis degilim🤷🏼‍♀️ Geçen ayda bu sekilde oldum bir sefer. Birden tansiyonum düşüyor mide bulantısı basliyor🤷🏼‍♀️ @Cgh @sultansultan90 Veziir Veziir @Random3 ve diger kizceler
Keşke gitseydin acile kuzu bi bakarlardı en azından

Kizlar yaptim bugun 1 tane daha test kalbim kadar temiz cikti😂 cans16 cans16 simcook simcook

Eklentiler

• 20220718_204317.jpg
    20220718_204317.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 53
Keşke gitseydin acile kuzu bi bakarlardı en azından
Kuzum benim vucudum cok hassas korkayim heyecanlanayim canim yansin hemen tansiyonum düşüyor midemi bulandiriyor. İnanki acile gitsem oralarda bayilir kalirdim sira beklerken cok şükür daha iyiyim simdi.

A
Kuzum benim vucudum cok hassas korkayim heyecanlanayim canim yansin hemen tansiyonum düşüyor midemi bulandiriyor. İnanki acile gitsem oralarda bayilir kalirdim sira beklerken cok şükür daha iyiyim simdi.
ANladım canım. Test yap bari kız durduk yere niye böyle oldun ki

A

ANladım canım. Test yap bari kız durduk yere niye böyle oldun ki
Hic bi fikrim yok kaynanam duysa hemen derki nazara geldin giyinip süslenip cikma 😂😂 annem olsa derki kesin yememen gereken şeyleri yedin fazla kacirdin ondan oldu😅 yani bilimsel aciklamasi yok suanlik😂😂 kuzum hic cisim yok yaa gelsin yaparim senin icin bitane ama umutsuz vaka daha döngü günüm 15 falandir

Hic bi fikrim yok kaynanam duysa hemen derki nazara geldin giyinip süslenip cikma 😂😂 annem olsa derki kesin yememen gereken şeyleri yedin fazla kacirdin ondan oldu😅 yani bilimsel aciklamasi yok suanlik😂😂 kuzum hic cisim yok yaa gelsin yaparim senin icin bitane ama umutsuz vaka daha döngü günüm 15 falandir
Yap bence ben bu gün en yakın arkadaşıma zorla yaptırdım pozitif çıktı az öncede kontrole gitti kesesi belli olmuş. Yan komşum da az önce fotoğraf attı onun da pozitif.

X