Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hahahaha evet kaset bide. Resmen en buyuk eglencem oldu test yapmak butun maasi buna yatiriyorum kiz yok bende cizgi falan o kadar olur kendisindendir testin
Bende öyle valla yok yok kendinden faln değil bariz belli elinde testin varsa ilk idrarla dene bence yarın sen

Bata 10 gün var ama benim adet olcakmışım gibi kasıklarımda ağrı var ve beyaz akıntım var çok nadir olur bu durum sizce gebelik belirtisi olabilirmi

Benim bata 10 gün var ve hepsini yaşıyorum senin baya az kalmış bi testmi yapsan belki çıkar

Evet sanki bişey karnımda hareket ediyor o damar olabilir benimde dediğin gibi hissediyorum canım
Şuan bile hissedilir derecede kasıklarımda ağrı var sanki bugün yarın adet olacakmışım gibi ama daha var bilemiyorum işte bir kaç gün daha bekleyip görücez inşallah umduğumuzu buluruz

Şuan bile hissedilir derecede kasıklarımda ağrı var sanki bugün yarın adet olacakmışım gibi ama daha var bilemiyorum işte bir kaç gün daha bekleyip görücez inşallah umduğumuzu buluruz
Aynen dediğin gibi bende kendimi sorguladım bugün adete 10 kala kasık ağrısımı olur diye . Zaten duphaston kullanmıştım adetten 1 hafta sonra ara kanama yaşadım inşallah erken falan olamam bi ayda 3 adet kaldıramam

Kaçında yumurtlama gördün canım bide kaç güne bir adet oluyorsun

Herkese merhaba,
Yarın ilişkinin üzerinden 12 gün geçmiş olacak. Sabah test yapsam çıkar mı acaba? Regle de beş gün kalmış olacak. Bugün çamur rengi akıntım oldu. Kasıklarım ağrıyor, göğüslerim çok acıyor. Ya erken regl olacağım ya da hamileyim. İnşallah ikincisidir de pozitifi görürüm

Kanamanın devamı geldimi yoksa sadece o anlıkmıydı .. test yapınca haber ver canım merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…