Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

R Random3 canım benim çok çok sevindim gözün aydın olsun ben seni diğer gururdan tanıyordum çok sevindim Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim

R Random3 canım benim çok çok sevindim gözün aydın olsun ben seni diğer gururdan tanıyordum çok sevindim Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim
Ahh ben 2 yıldır grupları geziyorum bebeğim yaa Allah razı olsun bir an önce size de nasip etsin

Kızlar bir şey soracağım genetik testi pıhtılaşma testi ne kadar sürede çıkıyor bilginiz var mı?

Şimdi gördüm..tebrik ediyorum canım.Çok sevindim.Arkanca bizde gelek

Dayanamadım test yaptım negatif çıktı ama erken gebelik testi değil normal kaset test yaptım varsa çıkar belki dedim ama çıkmadı inşallah vardır ya

Kızlar bir şey soracağım genetik testi pıhtılaşma testi ne kadar sürede çıkıyor bilginiz var mı?
Biz bi laboratuarda yani aynı yerde aynı anda verdik eşimin 10 günde çıktı benim 16 testlere her kanın cevap süreleri herkesin farklıymış falan filan bişeyler anlattılar..

Kızlar bişi danıscam normalde ben 35 günde 1 adet oluyorum bu ay 18. Gün yumurtlama gördüm ve değerlendirdim. Yumurtlama günümün üzerinden 10 gün geçti kasık agrım var ara gögüslerim dolgunluk ve ara sıra sızı giriyor. Yumurtlama günüme göre adetime 4 gün kaldı. Ama normalde 1 hafta var sizce bu gebelik belirtisi olabilr mi? Ve seffaf akıntım suan var

Bence gebelik belirtisi olabilir.

Evet arkadaşlar. Var mıdır başka kendini gebe hisseden? Biraz şenlenelim.

Kasık ağrım var klomen e bağlıyorum soğan da içtim ana ilişki de kastım hep dışarı boşaldı diye zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…