Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet arkadaşlar. Var mıdır başka kendini gebe hisseden? Biraz şenlenelim. 😊
Bende değişik rüyalarla uğraşıyorum 1 hafta önce rüyaöda çatır çutur limon yedim kabuklarıyla afedersin ağzımın suyunun akmasına uyandım 🫣dün gecede göğüslerimden süt geldiğini gördüm rüyamda hayır olsun inşallah 😀 bu arada adetime 8-9 gün var ara ara kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yaşıyorum bugünde şeffaf akıntı başladı uzayan ✌🏻

8. Döngü günümde yumurtlama akintisi gördüm bu sefer ağrısız sancisizdi hic test yapmadim ovu falan o gunude degerlendiremedim maalesef bu ay relax takiliyorm kafama göre🤷🏼‍♀️ Ben hsg sonrasi hemen yumurtlama gördüm birdahaki ay ise klomenle 14. Gün gördüm yumurta. Biraz gec gördüm yani
Relax takılmak en güzeli valla. Bundan sonra böyle🤪

Ben de daha olmadım dün olmam gerekiyordu iki gün gecikti ama test yapmaya korkuyorum olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum bi kaç gün daha beklicem :KK43: belirtim yok bugün biraz belim ağrıyo sadece o kadar. Göğüslerde şişlik ve ağrı illa ki oluyor mu acaba hamilelerde benim adet zamanında da hiç ağrımaz ama hamileilik belirtisi olarak en yaygın bunu söylüyor herkes benim göğüslerde hiçbişey yok :KK43:

Ben Ağustos topiğine geçtim ama bide bakim burda durumlar nedir diye 😅 G Gzmyts53 sen gelmiyor musun 😅 okudum mesajını eşin ovülasyon testi almış benimde evde var ovülasyon testlerim ama bu ay inatla yapmayacağım belki onlar bizi daha fazla strese girdiriyordur

Ben Ağustos topiğine geçtim ama bide bakim burda durumlar nedir diye 😅 G Gzmyts53 sen gelmiyor musun 😅 okudum mesajını eşin ovülasyon testi almış benimde evde var ovülasyon testlerim ama bu ay inatla yapmayacağım belki onlar bizi daha fazla strese girdiriyordur
Bende henüz yapmadım yumurtlamam gec oluyor çünkü var daha 4-5 gün yumurtlamaya 😂 bilmem ki canım belki gelirim belki gelmem hic hevesim kalmadı 🥴

Bende geliyim ora bari

Kızlar bişi danıscam normalde ben 35 günde 1 adet oluyorum bu ay 18. Gün yumurtlama gördüm ve değerlendirdim. Yumurtlama günümün üzerinden 10 gün geçti kasık agrım var ara gögüslerim dolgunluk ve ara sıra sızı giriyor. Yumurtlama günüme göre adetime 4 gün kaldı. Ama normalde 1 hafta var sizce bu gebelik belirtisi olabilr mi? Ve seffaf akıntım suan var
Benim de yumurtlamanın üstünden 6 gün geçti sol kaşığım da ufak sancı oldu bütün gün bazen elime kaşığıma koyarak yürüdüm inşallah gebelik dir

Eveett tatilden döndüm ve test perilerim yine geldii 😀 8 gün var bat a 😀
94BB9FB3-1847-4F89-9767-73C4931FA184.png

Eklentiler

• E33063F3-7B5F-4995-9696-AE44632292AF.jpeg
    E33063F3-7B5F-4995-9696-AE44632292AF.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 69
X