Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Cıkabilir cıkmayabilirde bazen yanıltabiliyor birgebeninin günlüğünde 12 günde ögrenen cok var

R Random3 Kuzum naptın söyledin mi eşine
Gittin mi sağlık ocağına
Söyledim aşkısı çok komikti algılayamadı uzun süre. Testi de gösterdim "e orda çizgi var" diyor, evet var diyorum. Hala bakıyor inanası gelmedi bi türlü. Emin olunca da ağladı biraz çenesine vurdu bütün akşam doktoru da aradım. Kanı dün verdiğim için bugün gitme yarın git tahlillere, bana da Çarşamba gel dedi. Öyle yapıcam artık ayy hiç sabrım yok yaa çok korkuyorum kafamda bin tane senaryo dönüyor

Ahahha kıyamam yaa inanamadı tabi önce kandırıyorsun sanmıştır hiç senaryo falan döndürme yaa.. her ihtimali tek tek düşünüp endişeleniyoruz bizim cinsimiz böyle. Bugün kalp krizinden ölme riskimiz ya da yolda yürürken araba çarpma riskimiz de var o zaman bunlara da senaryo üret madem
Şimdi sevinme sırası bende de ve güzel şeylerin hayalini kur

Bence üzülmemek için bekle 2 gün daha yaa benimde mesela geçti 4 gün geçti adetim ama test yapmaya korkuyorum. İlk defa iç güdüsel olarak hissediyorum var gibi ama cuma günü kontrolüm var onu beklemek istiyorum. Geç çatladığı zaman gecikmesi normal olabiliyor demişti doktorum

Adet gunu gecmeden yapmamak lazim zaten ama dayanamiyoruz ki. Benim baya bir siddetli belim agriyor sadece adet de olabilirim tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…