Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım benim sağolasın Allah size de nasip etsin sağlıkla ve bekletmeden
Yaaa 27 mi iki gün sonra değil hemen yarın mı çağırdılar kuzum? Eşine çocuklara söyledin mi ayyy
Yok çağırmadılar ben gidiyom tatlım özelde yaptırdım ya bugün, yarın sağlık ocağında takibe başlarım. Hem orada bütün değerlere bakacaklar şimdi, demirim falan yerlerde mesela. Salı günü kendi doktoruma gideceğimde elimde sonuçlar olsun istiyorum. Eşime akşam sürprizli söylicem çatladım kız annesinde kalacak artık, velayet değişecek. Oğlum babasının yanında tatilde. O geldiğinde kalp atışını da duymuş olurum öyle söylerim diye düşündüm

Ayyy çocuklar da çok sevinecek eminim
Valla iyi dayandın ya dünden beri, ben dayanamazdım kesin hadi bu akşam beraber de çifte sevnin

Ayyy çocuklar da çok sevinecek eminim
Valla iyi dayandın ya dünden beri, ben dayanamazdım kesin hadi bu akşam beraber de çifte sevnin
Artık biraz törpülendim 3.kez haber verince ilk ikisi boşa gitti artık haber vermeye de korkuyorum. İlk 3 ay kimseye söylemeyi de düşünmüyorum. Eşim, annem ve bir arkadaşım o kadar.. umarım bi tepki verir artık

Ayy haklısın ama bu sefer başka, öyle olmayacak
Bir doktorum 3 ay bitene kadar bebek sizin değil demişti. Söylememek en güzeli. Ben de bir daha tüp bebek denersem kimseye söylemeyeceğim

İnşallah devamında da sağlıkla ilerler daha güzel haberler öneriler alırız senden .. haberdar et bizleride

Ayy haklısın ama bu sefer başka, öyle olmayacak
Bir doktorum 3 ay bitene kadar bebek sizin değil demişti. Söylememek en güzeli. Ben de bir daha tüp bebek denersem kimseye söylemeyeceğim
Güzel olan hiçbişeyi sesli söyleme, hasedin uykusu hafiftir derler ya. Tutuyoruz artık dlimizi
İnşallah devamında da sağlıkla ilerler daha güzel haberler öneriler alırız senden .. haberdar et bizleride
Umarım bu tecrübeleri birlikte yaşarız kuzum

8. Döngü günümde yumurtlama akintisi gördüm bu sefer ağrısız sancisizdi hic test yapmadim ovu falan o gunude degerlendiremedim maalesef bu ay relax takiliyorm kafama göre Ben hsg sonrasi hemen yumurtlama gördüm birdahaki ay ise klomenle 14. Gün gördüm yumurta. Biraz gec gördüm yani

Askooo ben gezmelere daldım ya gezdim habire bu tatilde iyi oldu kendime geldim evet ya hepimizde bıkkınlık geldi gerçekten artık o kadar cok topic dolastıkki yorulduk be kuzum sen nasılsın
Canim bizimde yogun geciyor bu aralar anca geldik eve cook sicakkkk ben degerlendirme yapiyorm canim istedikce istemezse yapmiyorum bata var daha çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…