Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhabalar herkese,
Biz de birkaç aydır bebek düşünüyoruz. Bat 23 temmuz. Bu ay regle 13 gün kala göğüs acısı başladı. Normalde reglden birkaç gün önce başlar. Karnımda regl olacakmış gibi bir ağrı var ama regl olmama çok var. Bir de bugün pembe akıntı geldi sonra kesildi. Beklemek çok zor.
G Gzmyts53 beni de listeye ekleyebilir misin?
Bu şekilde belirtisi olup pozitif sonuç gören var mı? Sadece şimdiye kadar hiçbir ay yaşamadığım şeyler yaşıyorum. Stres de yapmadım. Her zaman kendimi dinliyorum ama ilk defe bu ay bir şeyler hissettim. Görümcem de eşimi rüyasında görmüş. Kapıda kucağında bebek ile duruyormuş. İnsan her şeyden bir mana çıkarır hale geliyor.

Yok canim olmuyo yaa gün aşırı oluyor bizimde inanki ilk zamanlar ozlesmis oluyoruz ama sonrasinda ne biliym cok istekli olmuyorum. Ben vazgectim gibi bisey ne ovu testi ne gebelik testi hic hevesim yok. Yumurtlama akintisi gördüm baya yogun cok erken gördüm 8. Döngü günümde
Bir arkadaşım diyor gece olmazsa sabahi mutlaka oluyor her gün insanlar nasil yapıyor öyle 😂😂

Sen bu kadar olumsuz olma kuzum eminim zamani var istemediğin an olacak şaşıracaksın. Kuzenim yeni evlendi mayis 15 te ikisininde yaslari var kiz benle ayni yasta kuzenim eşimle 40 yasinda. Gecen gun kuzenimin eşi aradi beni nasilsin iyimisin bisey sorcam kadin dogum doktoru hangisine gideyim diye isim falan verdim 10 gun gecmis test yapmis hamileymis. Diyoki adettim düğün de zaten ilk birlikteligimizde sadece korunmadik digerlerinde hep korunduk. Aslinda durum olarak suan hic hazirlikli degiliz cok borclarimiz falan var birikimimiz yok vs diye cok üzülüyordu. Yani demem o ki rabbimin bileceği is bu ne denir🤷🏼‍♀️ Bi bakmissin mucizen seninle. 2 ay önce arkadasim 4. Çocuğuna hamile oldugunu ogrendi ve korunarak cok agladi cunku istemsiz ve calisan bi anne. dedimki ben istiyorum 8 aydir ama rabbim sana nasip etti varmis bi bildiği
Evet öyle tabiki nasip istemeyenlerin daha çabuk oluyor . Bizim 13 ağustosta evlilik yil dönümümüz hâlâ hiçbir gelişme yok burdan hastalık öğreniyorum endometriozis falan agrili geçiyor adetlerim acaba bende de mi var diye artik vesvese geliyor. Yillarca olmayacak mi acaba diyorum sebepsiz infertilite mi falan diyorum eşimi de cok bunaltir oldum bu konuda gerçekten artik biraz uzaklasmam gerek. O böyle cok hevesle heyecanla beklediğim çok çocuk isteyen halim yok artik olsa da olur olmazsa nasip diyorm napalim artik elimizden geleni yaptık. Bir arkadaşım pkos lu o 2 yıllık evli onlarin olmuyor anlıyorum kiz yilda 2 kez adet oluyor 2 kez yumurtluyor denk gelmemesi cok normal ama ben aylarca ovülasyon testi yaptim her ay düzenli pik gördüm değerlendirdim her yontemi denedim eşimde de problem yok gerisi nasip demek ki bizim elimizde değil biz yapacağımızı yaptik

Bebekten bi umutsuzluk var icinde ev islerin yogun ufak tefekte sknti olunca eşle ruhun bunalmis. Hadi kalk bi kahve yap bakalim kendine az kendine gel. Kim cocuksuz kalmista sen kalacaksin teknoloji bu sekildeyken bu bir. Kim kocasiyla sknti yasamiyoki sende yasamiycaksin bu iki. Amannn evde taşınır bunalma bu kadar yavas yavas halledersin herseyde bi hayir vardir bunuda unutma bu üç kahve yapiyorum kendime hadi sende yap🥰
Sen bu topigin firsth lady'i sin gerçekten herkese moral veriyorsun ya çok tatlısın 🌺😊💞🥰🤗

Bu şekilde belirtisi olup pozitif sonuç gören var mı? Sadece şimdiye kadar hiçbir ay yaşamadığım şeyler yaşıyorum. Stres de yapmadım. Her zaman kendimi dinliyorum ama ilk defe bu ay bir şeyler hissettim. Görümcem de eşimi rüyasında görmüş. Kapıda kucağında bebek ile duruyormuş. İnsan her şeyden bir mana çıkarır hale geliyor.
Bende de göğüs hassasiyeti çok oldu, hiç olmazdı, ama hamile kalamadim.

Rüyası hayra çıksın insallah

Merhabalar herkese,
Biz de birkaç aydır bebek düşünüyoruz. Bat 23 temmuz. Bu ay regle 13 gün kala göğüs acısı başladı. Normalde reglden birkaç gün önce başlar. Karnımda regl olacakmış gibi bir ağrı var ama regl olmama çok var. Bir de bugün pembe akıntı geldi sonra kesildi. Beklemek çok zor.
Ekliyorum yumurtlama belirtileri gibi geldi bana belirtilerin

Merhabalar herkese,
Ekliyorum yumurtlama belirtileri gibi geldi bana belirtilerin
Teşekkür ederim. 🌸 Belki de öyledir. Yumurtlamam 5 temmuzdaydı. Hala göğüs acısının devam etmesi normal mi acaba? 9 temmuzda göğüs acısı başladı. Hala devam ediyor. Bakalım bir hafta içinde belli olacak var mı yok mu 😊

Sen bu topigin firsth lady'i sin gerçekten herkese moral veriyorsun ya çok tatlısın 🌺😊💞🥰🤗
Sagol canim🥰🥰🥰 ama bende sizlerle moral buluyorum🥰🥰 artik 33 yasima ramak kaldi kocaman boyumca cocugum var bugun ayakkabi almistim o geldi spor ayakkabi benim oğlan deniyor ilk😂 yani 5-6 ay sonra ayni giyeriz. Hayat tecrübesi kazandım uzulecek seylere bile gulmeye calisiyorum kimseninde uzulmesini mutsuz olmasini istemiyorum. Ben sizin gectiginiz çoğu yoldan gectim ( zor bebek sahibi olma hariç) empati yapabiliyorum 2 cocugum var 3. Olmasada olur diyorum bosvermisim ama dedigim gibi zaten var. Ama burda topikte bir cok kardesimin arkadasimin daha olmadi bebesi örneğin senin yerinde olsam umutsuzluga hic bir zaman kapilmam heleki 1 senede. Kafayada takmam günümü anımı yasarım. Ben erken yasta anne oldum (21) (25) inanki sanki bütün ömrüm hep çocuklu bir bireymisim gibi 😃😅 hic hatirlamiyorum ya cocuksuz hallerimi😅😅 evlat sahibi olmak cok guzel bi duygu ama umutsuz düşünüp kendini mutsuz etme sende eski enerjiyi neşeyi goremiyorum

Sabahtan beri yataktan kalkmadım kalkamam sanıyordum 🤷‍♀️ Bir yerden başlamak lazım kendini toparlamak için haklısın canım. Kahveye de hayır diyemem 🤣
Hadi ben kapattim bile fal baktircm uygulamadan 😂 ayrica cok uyuma cok uyumak depresyona yol açar eşkommm😅

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 28
Evet öyle tabiki nasip istemeyenlerin daha çabuk oluyor . Bizim 13 ağustosta evlilik yil dönümümüz hâlâ hiçbir gelişme yok burdan hastalık öğreniyorum endometriozis falan agrili geçiyor adetlerim acaba bende de mi var diye artik vesvese geliyor. Yillarca olmayacak mi acaba diyorum sebepsiz infertilite mi falan diyorum eşimi de cok bunaltir oldum bu konuda gerçekten artik biraz uzaklasmam gerek. O böyle cok hevesle heyecanla beklediğim çok çocuk isteyen halim yok artik olsa da olur olmazsa nasip diyorm napalim artik elimizden geleni yaptık. Bir arkadaşım pkos lu o 2 yıllık evli onlarin olmuyor anlıyorum kiz yilda 2 kez adet oluyor 2 kez yumurtluyor denk gelmemesi cok normal ama ben aylarca ovülasyon testi yaptim her ay düzenli pik gördüm değerlendirdim her yontemi denedim eşimde de problem yok gerisi nasip demek ki bizim elimizde değil biz yapacağımızı yaptik
Vakti zamani vardir. Ben senelerdir korunuyordum düşün ne kadar zarar hormon verdim vücuda kac sefer kaza oldu prezervatif yirtildi ella ertesi gün hapi ictim olmasin diye inanki bikac sefer test yaptim 2 cizgi cikacak diye ödüm patlardi kalbim atardi güm güm inanki o kdar dikkat ettim. Ama simdi istiyorum olmuyo. Bu arada 2 sefer de korunurken hamile kalmistim kizimla oglumun arasinda. Kadin olmak çookk zor istersin Rabbim nasip etmez istemezsin Rabbim ol der olur

Benim de kayınvalidem rüyasında beni hamile görmüş. Hiç inanmam böyle şeylere ama insanın inanası geliyor. 😊

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz❌
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz❌
@lokum82 Temmuz❌
M Mavimiresl 2 Temmuz❌
@lavinya-2 Temmuz❌
@nuresmagun2 Temmuz❌
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz❌
@bugdaycorci3 Temmuz❌
@Aycoregi13 Temmuz:anneadayı:💕
@filozofia3 Temmuz❌
G Gzmyts53 4 Temmuz❌
@leRonthavan4 Temmuz:anneadayı:💕
@iyilikperisi924 Temmuz❌
@Zennep4 Temmuz❌
@Rubella864 Temmuz❌
@littlelazydaisy4 Temmuz❌
@Feslegeen4 Temmuz❌
@ad0005 Temmuz❌
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Sunrseee5 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz❌
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz❌
@Marget-harry6 Temmuz❌
@Bebisee6 Temmuz❌
@Freeangel096 Temmuz❌
@anatomim7 Temmuz
Safransari Safransari 7 Temmuz❌
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz:anneadayı:💕
@tsgmze7 Temmuz:anneadayı:💕
@Ela967 Temmuz
@zehra127 Temmuz❌
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz❌
@Sevm578 Temmuz❌
@wish24018 Temmuz:anneadayı:💕
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz❌
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz❌
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz❌
@Premses09 Temmuz❌
Childdevelopment Childdevelopment 10 Temmuz❌
@Veziir10 Temmuz❌
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz❌
@mucizeyimben10 Temmuz❌
@mydreams9310 Temmuz
@zeytinduasi10 Temmuz:anneadayı:💕
@bshk1993[/USER]11 Temmuz❌
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz❌
@Gul199612 Temmuz❌
@mucizegibisin13 Temmuz❌
@Beybiumutlari13 Temmuz❌
@akgnss15 Temmuz❌
@ozguss15 Temmuz:anneadayı:💕
@Damlafzt15 Temmuz❌
@lckystr15 Temmuz
M midnattsol 15 Temmuz
@handan02115 Temmuz
@Senaari15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
@aysesngul16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@sfk_busem17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz❌
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@eoeo62118 Temmuz
@Hickimsee18 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@yase0919 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@Random320 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@Eslem123420 Temmuz
@pozitifbiri20 Temmuz
@heartzzz20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@sonsuzaskk21 Temmuz
@Kumrlmmm21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Chheesecake23 Temmuz
benjaminder benjaminder 23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@livey0urlifee24 Temmuz
@merve441626 Temmuz
Clarkkent Clarkkent 26 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
@1fafeyla27 Temmuz
@tuntice27 Temmuz
@canancan1127 Temmuz
@loirily27 Temmuz
@Lavinya5829 Temmuz
@Ozlenenhanim29 Temmuz
@Melekonline29 Temmuz
@laviniam_1229 Temmuz
@filozofia30 Temmuz
@Gul202230 Temmuz
@ad00031 Temmuz
@mehrunnisa31 Temmuz
Canım benim regl bugün tamamen geldi çarpılayabilirsin beni

@Fang yok @Mucizemmm16 kayip bitliKedi bitliKedi hala yeni surece gecemedi @sultansultan90 oda yok @ad000 kuzum nerelerdesin @Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik 🤷🏼‍♀️
Evet kuzum ya ben ailemin yanında olduğum için yoğun sohbet içine giremiyorum betam sıfırlanmış onun mutluluğu içindeyim 🥹 eve geçince başlarım artık 😂 gerçi ben aralığa kadar korunacağım nasipse. 25 temmuzda genetiğe randevu aldım bi sonuçları çıksın rahatlayayım da. Senin kafan rahatladı mı biraz?

X