Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Lazere başliycam derken
Lazer epilasyona gidiyordum. Yarim biraktim bebek düşündüğüm icin zarar vermesin diye 8 seans almistim 2 seansina gittim 6 seansım duruyor daha devam edicem. Daha önce de gitmistim lazer epilasyona cok rahat yaa. 2 aydir yine cikmaya başladı tüylerim azda olsa 6-7 aydir gitmiyorum

Kizlar kuruma cizgisimi acaba sonradan fark ettim bi bakarmisiniz

Eklentiler

• 1657831616524.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 47
Ama onu mecbur ayarliyoruz aşkom yaz ya hazirlikli olalim kazalara diye. Bu ay erken yumurtlama gördüm erken adet olurum belki
Yok ya gün bilmiyorken daha iyiydim böyle çok stres yapıyorum. Benim adetim düğünüme denk gelmişti ilk çocuğum da öyle ilk aydan olmuştu ne gün saydım ne yumurtlama gerçi bunlardan hiç haberim bile yoktu

Teşekkür ederim tüp bebek denemesi yaptınız mı peki sebepsiz infertilite grubuna giriyor musunuz peki daha önce çocuğunuz oldu değil mi

Benim ki sebepsiz infertilite canım tedavim bu yönde dokuz yıldir tedavi görerek üç gebelik oldu biri kimyasal gebelikti . Bir oğlum var 6 yaşında Ağustos da tüp Bebek düşünüyoruz canım Dr sana yapacak başka tedavim yok dedi tüp bebeğe yönlendirdi...

İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın

Öyle de benim oğlan cok kardeş istiyor özeniyor bebekleri inanılmaz seviyor yavrum ya
Benim de oğlum 6 yaşında bütün kuzenlerinin bebek kardeşi var ben de istiyorum kardeş bize götürelim bu bebekleri diyor çok üzülüyorum çok heveslenmisti kardeşi doğduğunda iki ay sonra kaybettik ben ölü bebek istemiyorum anne yaşayan getir diyor bizim eve geçen benim doktoruma annemin karnına bebek koyar mısın dedi

Yaa basınız sağolsun çok üzücü ne dicegimi bilemedim gerçekten yavrum ya Rabbim nasip etsin ona en kısa zamanda bi kardeş kıyamam

Yaa basınız sağolsun çok üzücü ne dicegimi bilemedim gerçekten yavrum ya Rabbim nasip etsin ona en kısa zamanda bi kardeş kıyamam
Allah razı olsun saolun inşallah canım Allah ol der ve olur rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah canım

Ahh canım benim benimde büyük oğlum 8 yaşında 2.oğlum cennet kuşum 4gün yaşadı. Abisinin dört gözle beklediği kardeşiydi. Bir gün mezarının başında bana dediki anne ben bir kardeş istiyorum ama oda ölmesin

Aaaa evet anladim ben ama durdurmadim )))ne zaman gebe kalirim o zamanda gitmem dedim

Ah ah başınız sağolsun aynı kaderi yaşadığımız daha nice insanlar vardır Allah bizi sabredenlerden eylesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…