Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Nedense bu ay bende öyleyim

Ayy ne güzel rabbim bize de nasip eylesin inşallah tabi canım evine ödemek daha hayırlı

Al benden de o kadar sigaramı da içiyorum kahvemi de test mest de yapmıyorum adetim bitti bide şu gelecek adet günümü aklımdan çıkarırsam olay tamamdır

Herkese iyi akşamlarr kızlar konu açmak istemedim aklıma takılan bi konu var yardımcı olursanız çok sevinirim. 20 haziranda regl oldum. Regl olduğum gün diş tedavisine başladım. 1 kutu 1000 lik augmentin kullandım dişimi çektirdim sonrasında 1 kutu da 625lik augmentin kullandım. Bu ilaçların hepsi yumurtlama dönemimden önce bitti. Üzerine bir de grip oldum soğuk algınlığı ilacı kullandım. Soğuk algınlığı ilacı yumurtlama dönemime denk geldi. Gerçi bu ayı fazla değerlendiremedik ama regle 6 gün var ve bi kaç gündür kasıklarım ağrıyo. Eğer gebeliktense bu kullandığım ilaçların bir zararı olur mu? Nasıl olsa gebelik olmuyo diye düşünüyodum ama şimdi böyle sancım olunca yine de gebelik ihtimali geliyo aklıma. Bu ay bu kadar ilaç içerken korunmadığım için vicdan azabı çekiyorum.

Al benden de o kadar sigaramı da içiyorum kahvemi de test mest de yapmıyorum adetim bitti bide şu gelecek adet günümü aklımdan çıkarırsam olay tamamdır
Ama onu mecbur ayarliyoruz aşkom yaz ya hazirlikli olalim kazalara diye. Bu ay erken yumurtlama gördüm erken adet olurum belki

Hic kafanizi takmayin sknti olmaz insallah. Daha oluşan bi gebelik yokmus bu ilaclari kullandiginizda yumurtlamadan 3 gun ile 6 gun arasinda dollenme gerceklesiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…