Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kimseye anlatamadım içimi dökmeye geldim.
4 Temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum. Bunu sadece siz ve eşim biliyor. En yakın dostum kardeşime bile söylemedim. Kimse heveslenmesin diye.

Şimdi de regl olacakmisim gibi hissediyorum. O kadar inandım ki olacağına evde ped yoktu markete gidip aldım. İnsan çok isteyince olmuyor mu ki bir şeyler.
Lekelenme yok ancak kasıklarımda ara ara gezen bir ağrı var. Dün ateşim 37.2 ydi.
Geçen gece midem bulandı ama ben yediklerimdendir dedim. Eşimin işi nedeniyle de bu ay olmazsa gebelik 6 ay sonra tekrar denemeye baslayabiliriz.

Gönlümü ferah tutayım diyorum olmuyor. Resmi tatil olduğunu unuttum eczaneye gittim erken gebelik testi alayım diye. Kapalı olunca nobetciye de gitmedim eve döndüm.
Nasil hissetmem gerektiğini bilmiyorum.

Canım belirtileri kafana takma çünkü adetle hamilelik belirtileri aynı 11. Günü iğnenin 5 ay önce çatlatma iğnesiyle hamile kaldım iğnenin 11. Günü ikinci çizgiyi gördüm 12. Günü kanda öğrendim fakat düşük yaşadım bu ay iğnein 10. Gününde gayet net ikinci çizgi vardı 12. Günü de vardı dedim yine hamileyim iğne etkisi bende erken geçiyor ama geçmedi 14. Güne kadar pozitifi gördüm diyeceğim o ki biraz daha bekle en azından 2 gün daha

Canım sakin ol relax ol ilk önce sen elinden geleni yapiyosun gerisi Allaha kalmış oda vaktini zamanini biliyor olmazsa sakin üzülme. Yaz simdi tadini cikarmaya bak. Ayrica regl agriisyla hamilelik agrisi hemen hemen ayni. Suan 11. Gundesin ignenin etkisi gecmemis olabilir regl gelmezse pzrtsi yap testini. İnsallah guzel sonuclar alirsin.

Ben geç yumurtladım galiba adet tarihim 25 hazirandı 15. Gün kahverengi sulu nokta şeklinde kan olan akıntı 1 kere geldi bidaha gelmedi sonra 18.günde baya bolca servikal mukus geldi 20. Günde de vücudum baya sıcacıktı. Sıcaklığın yükselmesi yumurta çatlaması mı acaba :/ Ve Mart ayında kimyasal gebelik geçirdim

Çok çok üzücü o kadar dua ediyorum olmuyor ama kafayı yicem insanlar bu kadar çok sorunluyken hiçbir şey olmadan hemen ilk aydan hamile kalıyorlar o kadar zorum gidiyor ki
Evet canım benim de zoruma gidiyor ama bizim de hayattaki sinavimizin bu olduğunu düşünüyorum sabırla bekliyorum canım sen kaç aydır deniyorsun ins beklemedigin anda gelir bebeğin kucagin dolar

haklısın canım, dün negatifi görünce biraz üzüldüm ama hala umut var..

umarım en kısa sürede bebişine kavuşursun sen de :)

Kızlar doktora muayene oldum sat'e göre 5+1 haftalık hamile olmam lazım ama adetlerim düzensiz geç döllenme ihtimali var. Hem karından hem vajinal ultrason yapıldı ama kese falan hiçbir şey göremedi dış gebelik boş gebelik vs olabilir dedi. Sonra kan istedi, beta hcg 180,5 progesteron 15.87 çıktı pazartesi tekrar kan vermemi istedi şimdilik bir şey söyleyemem dedi. Durum bu şekilde, sağlıklı bir gebelik olma ihtimali var mı deneyimli olanlar yardımcı olabilir mi?

O zaman Pazartesi gününü bekleyeyim. Regl olmazsam test yaparım. Sence erken gebelik testi mi yapmalıyım o zaman?

Evet canım benim de zoruma gidiyor ama bizim de hayattaki sinavimizin bu olduğunu düşünüyorum sabırla bekliyorum canım sen kaç aydır deniyorsun ins beklemedigin anda gelir bebeğin kucagin dolar
8. Ay da hamile kalmıştım ama düştü 2 aylıktı şimdi toplamda 1 sene oldu deneyeli 3 ay öncede kürtaj oldum

Betaya göre kesenin görülmesi mümkün değil zaten 1000 den sonra görülüyor canım dış gebelik olması içinde değerin 2 de bir çok çok az artması lazım yani iki katı artmıyor iki gün sonra tekrardan kan ver bence 2 katı olmuşsa geç döllenme olabilir tabiki

Moral verdin ümit verdin. Teşekkür ederim. Cuma vakti hepinize ve kendime bol bol dua ediyorum. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

Adetim gecikeli 8 gün olduğu için beta çok düşük geldi bana o yüzden korkuyorum pazartesi tekrar kan istedi zaten inşallah yükselir

O zaman Pazartesi gününü bekleyeyim. Regl olmazsam test yaparım. Sence erken gebelik testi mi yapmalıyım o zaman?
Bence ona da gerek yok canım çünkü ben 10 liralık test yaptığımda da gördüm erken gebelik testi yaptgımda da yani kaset testte de çıkıyor benim üç belirtim vardı kasıklarımda iğne batması oluyordu elektrik cızırtısı gibi tek taraflı bir de göğüslerim ağrıyordu ve akıntım sarımsı koyu ve yapışkandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…