Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bak benim geçen ayki yumurtlama akintisi gördüğüm gün bu sekildeydi. Bir gün onceki ise seninki gibiydi
Pembeli olan yumurtlama akintisi gordugum

digeri bir gün onceki beyaz olan ilk yaptigim
Baya koyu çıkmış ablaaa yani bugün yumurtlama varmı yarın mı olur bide yumurtanın çatladığında test nasıl çıkıyor onu nasıl anlıyorsun

Ama aşırı pahali yapamiyolar kiranin yüzdesinden yapiyolar zammı. Niye böyle olduki
Biz enflasyonun %25 ten hesapladık. Ama herif çaktı bize. Yani evim hak ediyor ama bize çok işte . Buralarda 2 2 ev taklidi ödeyenler var . İnşallah hayırlısı olur. Rabbim herkese bir hayırlı kapı açsın

cans16 valla testi ikiye bölmeye calisirken zarar veririm diye korkumdan yapamadım yedeği de yok ya sabah yapacagim inşallah , paylaşırım sizinle. Bat a 4 gün kalmış olacak

Ayyy kız bu ne be . Vallahi artık ev almak şart oldu ..harcımız borcumuzu kapatmıyor.
Kayinvalidemleri kiraya getircektik köyde dogalgaz yok yakit cok gidiyor kat kaloriferi kayinpederimde nakil hastasi zor oluyor diye ev tutalim dedik onlara kiralar 3500 den basliyor burda, eşime dedim her ay sokağa para atacagimiza 3500- 4 bin borcumuzda yok hic bari elimizde ne varsa birikimi verelim bi ev alalim otursun annenler bizde kendi evimize ödeme yapmis oluruz dedim. Nitekimde oyle yaptik simdi 6 bin veriyoruz her ay kendi evimize ödüyoruz yeni aldik bizde nasip etti Rabbim. Kv demler tasinacak işte

Baya koyu çıkmış ablaaa yani bugün yumurtlama varmı yarın mı olur bide yumurtanın çatladığında test nasıl çıkıyor onu nasıl anlıyorsun
Bu 2 gunde olur buyuk ihtimal bugun ve yarini degerlendir mutlaka benimki klomenden gecen ay cok uzun süre pik yapti 2 gün boyleydi testim 3. Gün silindi

Eklentiler

• 2C14825E-84DB-4AE6-9C95-4F70DEC94D39.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 28
  • F05EF282-EE88-4794-9BCF-D588E04A03B9.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 30
Gecen ayki surekli aklimin bebekte olmasindan dolayi bu ay sanki bi gevseme rahatlama var. Ne ovulasyon yapiyorum ne gebelige hazirlik forumlarinda geziyorum arada sigara iciyorm kahve iciyorum. Hatta haftada 10 gunde bir iki tane sigara içen ben bu ara gunde 2 tane icmeye basladim dün yumurtlama akintisi gördüm degerlendiremedik prolaktinime baktircaktim baktirmadim. 2 tane gecen aydan kalan erken gebelik testim var duruyor belki regl ye bikac gun kala yaparim normalde simdiden stok yapardim netten siparis verip. Yaniii cok relax ım hayirlisi olsun aşkolarimmm

Kızlar şişkinliğim var galiba adet olacağım bu ay hamile olmayı çok istedim çünkü eşim ile beraber antidepresan tedavisi ine başlayacağım gebelik olmazsa yani korunacağım ama ben anne olmayı çok istiyorum

Bende de müthiş bi rahatlık var. Doktora gideceğim için bu ay hiç umrumda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…