Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ahh sen iyi yapmissin valla ama bizimkiler skntili bagris cagris olunca cocuklarin dikkatini cekiyor ve kavga ettikten sonra surekli bizi ariyolar sikayet icin arada kalıyoruz. Amann napiyolarsa yapsinlar
Hee senin çocuklar da var. Doğru onlarla zor valla Allah yardımcın olsun. Telefonunuzu kapatınnnnnnnn ayy duymadık deyin yada telefonu kırın ise yarıyor. Ulaşamıyorlar

Benimde 3 gün varken yaptım normal test, negatif. Pozitif döner inşallah canını sıkma. Ama tatil olayına gelince ayaralayabilseydin süper olurdu.
canım senin bat ne zaman? Beklemek çok yorucu ama ben yoksa da hemen öğreneyim en azından diye dayanamadım..
pozitife döneceğini pek sanmıyorum herkes 5 gün öncesinde öğreniyor iyice karamsarlığa kapıldım bidaki ay tamamen rahat olucam artık tabi yapabilirsem

Tatili kıştan ayarlamıştık o anda hiç aklıma bile gelmediydi tamponlarla idare ederim artık denize girmeden olmaz, kış çok çetin geçti :)

Ben de bekliyim o zaman ya zaten karnım ve belim ağrıyor adet olucakmışım gibi pekte ümidim kalmadı bu ay için

3-4 gün önce yapılan erken testlerde çıkmayabiliyor yani hala şansımız olabilir
Bat ı beklemek en iyisi galiba dayanamayıp test yapıp moralimizi bozuyoruz
Hayırlı olsun yumurtlama zamanını kendin mi tahmin ettin

Kizlar selam bat 20temmuz adete 6 gun var 2gundur beyaz kalin kokusuz bir akintim var yogun degil. Adet oncesi boyle akinti yasayan var mi umutlanip hamilelige yormak istemiyorum bos yere

Kızlar merhaba bu zamana kadar hep düzenli olan adetim son 5 aydır hep düzensiz ya çok geç geliyor yada erken böyle düzensizlik yaşayıp sonradan hamile kalan var mı?

Hsg den beş ay sonra gebe kalabilmistim ben ins sen ilk aydan gebe kalırsın

arkadaşlar, ben bu aydan umutsuz olduğum için bat tarihi vermemiştim . uzaktan takipçi takılıyordum. adet olacak gibi hissedip durdum ama 2 gün geçti bat. bugün nolur nolmaz test yaptım ki bi şey çıkmazsa gönlümce yiyem içem diye 2 kere tekrarladım testim böyle çıktı.
yamulmuyorsam yarın gidip kan vermeliyim değil mi ?

Eklentiler

• 990EDE53-67B5-4C9C-A166-48E5A67157F5.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 49
Hayirli olsun canim ne mutlu sana beklemedigin An süpriz oldu

Neden sabah akşam yapıyorsun ben günde bir sefer ve aynı saate yapıyorum
Bir gebenin günlüğünden sipariş ettim ilk denemem benim testler . Hiç bi tedavi görmedim 11 aydır deniyoruz 1 senelik evliyim. Tedavi sürecinde olmadığım için yumurtlama kaçırmak istemedik sabah akşam 2 kez yap pik olana kadar dedi

Canım iki aydır deniyorsun ve olmuyor diye üzülüyorsun ya ben dokuz yıldır iki çocuğum olsun beraber buyusunler diye uğraşıyorum tedavi görüyorum rabbim uğraştıktan üç yıl sonra bir tane nasip etti ikinci için beş yıldır uğraşıyorum iki tane de kaybim var şimdiden kendini bu kadar yipratirsan bu hayat sana geçmez canım bana geçmiyor bilesin evlat acısı gebe kalamamaktan bin kat acı rabbim dusmanima vermesin inşallah rabbim seni bekleyenlerden etmez inşallah bir an önce kucagin bebislerle dolar

Kizlar selam bat 20temmuz adete 6 gun var 2gundur beyaz kalin kokusuz bir akintim var yogun degil. Adet oncesi boyle akinti yasayan var mi umutlanip hamilelige yormak istemiyorum bos yere
Canım hiç belli olmuyor hamile kalmadan önceki günlerde sarımsı çok koyu kıvamlı yapışkan bir akıntım vardı 2 aylıkken bebeğimi kaybettim bu ay yine o akıntılardan gördüm heveslendim ama negatifim geç döllenme olmadıysa 6 gün kala çıkıyor genelde

Canım evet hamilesin hayırlı olsun

ah çok teşekkür ederim inşallah sağlıklıdır , hayırlısıyla sağlıkla devam eder. doktora görünmeden başk kimseye ses etmek istemiyorum

Merhaba sizde bir sıkıntı var mı sebepsiz mi bende hsg sonrası 2. Ayımda hamile kaldım ama düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…