Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzucum bende bayram gezmeler oraya buraya derken yumurtlama dönemine de giriyoruz mfk eş paketi devam gene yeni bir ay yeni bir dönem hepimiz için mutlu son insallah sen nasılsın asko
Evdeyim kuzum gezme isleri bitti bugunde eşim le cocuklarla şelaleye falan gittik evlerdeym anliycagin cok skldm sicak. Bende banyo yaptim bitti regl ilk aksam degerlendirdim bir dolu bir boş devam. İnsallah güzel son olsun. Benimde eskisi gibi bebek hevesim yok galiba her ay husran olunca hevesimde kacti 7 ay olmus korunmayi birakali hevesimde gitmiş

Enfeksiyon canım antibiyotik yazdı. Yarın da kendi dr uma gideceğim inşallah temizlenmiştir ondan kaynaklı değildir
Gecmis olsun canim ortalikta fazlaca hastalik var. İshal kusma salgini, covit ve ağır grip salgını. Sanirim sende ishal salginindan nasibini aldin En korktugum şey istifra etmek cok korkuyorum insallah biran önce atlatırsin

Adetliyken baslardim ovulasyon testi gebelik testi almaya. Ama bu ay o kadar umursuzum ki anlatamam Galiba her ay umut edip bi dünya test yapip husrana ugramaktan skldm. Hic hevesim yok olmasada olur diye düşünüyorum

Valla kuzu senin kayınvalideni tanımıyorum ama bu işler böyle oluyor hep. Kim ne kadar vefasızsa o kadar kıymetli oluyor

Senin kanama basladi mi
Başladı kuzum dün akşam ve çok fenayım ağrıdan ölüyorum vallahi işin kötü tarafı ilaçta içemiyorum karnım şiş antibiyotik dokundu bağırsaklarıma cok kötü ağrı kesici ilaçta içersem ya kalpten ya bağırsaktan hakkın rahmetine kavuşucam o yüzden içemiyorum da bide çok pıhtılı yine büyükler de bide anlamadım gitti

Enfeksiyon canım antibiyotik yazdı. Yarın da kendi dr uma gideceğim inşallah temizlenmiştir ondan kaynaklı değildir
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah ilaçlar şifa olur haber et gidince. Benim kullandığım antibiyotik biraz daha devam edersem hayatımı kaydırıcak bıraktım daha fazla dayanamıyorum yan etkilerine

Bu hastalık aşırı salgın son zamanlarda hem eltimle oğlu hem yan komşum cocuklarıyla hastalandı ikiside çok zor atlattı inşallah sen kolayca atlatırsın kuzum yarında güzel haberler verirsin inşallah

Bendede ole canım hevesim kaçtı bizimde tam 1 sene oldu cocuk deneyeli test fln ztn 2 aydır bırakmıstım bu ay da oleyim salalım gitsin bakalım

Öyle mi diyorsun yani bugün birliktelik olmasın yarın yumurta catlarsa birliktelik olsun bende öyle düşünüyorum çünkü daha dün gece birliktelik oldu
Ben kendimden söylüyorum yumurta çatlayana kadar hergün ve çatladığı günde ilişki oldu ama olmadı bence çatlamadan sonra da belki bi kaç gün devam etmeliydik yada öncesinden ziyade çatlamadan sonrasını değerlendirseydik sadece ihtimal daha yüksek olabilirdi deneye deneye öğrenicez

Bendede ole canım hevesim kaçtı bizimde tam 1 sene oldu cocuk deneyeli test fln ztn 2 aydır bırakmıstım bu ay da oleyim salalım gitsin bakalım
Kuzu bende mfk dan oğluma simla şurup siparis verdim istah acmasi icin. Cok zayif 30 kilo 11 yasinda. Boyu iyi ama zayif bide sürekli cocugun yanında diyolar bu niye böyle zayif kurumuş vs diye cok canim sklyr. İnsallah biraz istahi açılır biraz toparlar

Kızlar bir sorum olacak adetim 1 gün gecikti kac gündür ovulasyon testim pozitif çıkıyordu 5 gündür adet agrisi gibi vardı anlatmıştım daha önce. Şimdi gebelik testi aldım ama sabah idrara çıkmıştım. Testi yapmak icin en uygun zaman ne zaman sizce. Sıvı alımını durdurmam gerekir mi birde

Canim sivi almazsan daha iyi olur bikac saat sonra yapabilirsin bence

Ben olsam sabah ilk idrarla yaparım. Hormonların en yoğun olduğu zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…