Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım gebelik yüzünden olduğunu sanmıyorum gebelik olsa testin pik olurdu. Ben yumurtlama gördükten sonrada benim testim hep böyle çıkar vücutta hep lh hormonu bulunduğu için. Duphastonda adeti düzene sokmak içindir 6 ay kullandım. Ama kanama neden oldu bi fikrim yok, bazen yumurtlamaya çatlamaya bağlı lekelenmeler olabiliyor ama kanama şeklinde olmuyor 🤷🏻‍♀️
Bariz kanama pete bulaşmıyor bulaştıysada bir iki damla şekilde hatta günlük pete geçtim çok kanama olmadığı için ama lavoboda kanamayı çok net görebiliyorum. Aşırı kafam karıışık şuan yumurtlama günlerimi bekliyordum ilişkide yaşayamıyorum kanamadan dolayı 🥺

Benim cok erken çatlıyor o zaman yapmayayim. Avokado deneyen varmi bildiğin
Bilmiyorum da onuda yumurtlamadan sonra 7 gün boyunca günde bir kere yemek lazımmış bebeğin tutunmasını sağlıyormuş

Bariz kanama pete bulaşmıyor bulaştıysada bir iki damla şekilde hatta günlük pete geçtim çok kanama olmadığı için ama lavoboda kanamayı çok net görebiliyorum. Aşırı kafam karıışık şuan yumurtlama günlerimi bekliyordum ilişkide yaşayamıyorum kanamadan dolayı 🥺
Allah Allah bi doktora gitmen şart ara kanama neden olurki

Veziir Veziir kuzucum yeni okudum test negatif gene heralde hayırlısı olsun canım ins en kısa zamanda kavusalım artık 🙏regl olabildinmi peki

Herkese hayırlı akşamlar bugün çok kötü sol kasık ağrım oldu ve gel ağrım vardı eve geldiğim de yumurtlama testinin yaptım ve iki çizgi de koyu çıktı 5,6,7 temmuz birliktelik oldu 9,10,11 temmuzda da birliktelik oldu bugünde yumurtlama günüm inşallah bu günü de birlikte oluruz ve artık hamilelik haberin bu ay alırım 5,5 yaşında kızım var 4 ay önce de kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay güzel haberler alırız

Eklentiler

• IMG_20220712_212344.jpg
    IMG_20220712_212344.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 42
Herkese hayırlı akşamlar bugün çok kötü sol kasık ağrım oldu ve gel ağrım vardı eve geldiğim de yumurtlama testinin yaptım ve iki çizgi de koyu çıktı 5,6,7 temmuz birliktelik oldu 9,10,11 temmuzda da birliktelik oldu bugünde yumurtlama günüm inşallah bu günü de birlikte oluruz ve artık hamilelik haberin bu ay alırım 5,5 yaşında kızım var 4 ay önce de kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay güzel haberler alırız
Bence yumurtlama dan sonra çatlamayı da değerlendirmelisin 🤷🏻‍♀️

Kuzu canavar gibi koşturuyorum valla sen napıyosun nasılsın
Bu bayram evde skldik bol bol😏 kv deme cok kizginim kuzu canimi skyr sürekli. Cocuklarima farkli davraniyor. Sanki bakmak istemiyor bu kaç oldu hatta eşimle de konuyu konuştuk. Bizde cocuklarimizin rızkından kesip kendi adimiza ama onların oturmasi icin ev aldik rahat yasasinlar dedik hatta temizligine kadar yaptim sıfır daire. Eltimin cocuklarina 7/24 hizmet ediyor benimkilerde köye onun yanina gidecegi zaman gözümüzün icine bakiyor gondermeyelim diye senin cocuklarin küçük anne cocugu diyor (8/11 yasindalar 🙄) toplamda kalacagi 1 gün.. benim cocuklarima bakmak zorunda degil ama eltiminkilere 7/24 hizmet edip onlardan 5 kurus destek maddi manevi destek gormeden. Bizdende maddi manevi her türlü destegi görüp cocuklarima böyle davranmasi zoruma gidiyor.

X