Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

13 temmuz bugün adet oldum maalesef

Kzılar herkese hayırlı günler. Bu ilk ayım, Bat 17 Temmuz. Test yaptım silik bile çıkmadı. Moralim bozuldu.

İnşaallah faydasıni görürsünüz,açikcası ben bir etkisini görmedim , iştah falan açmadı hatta eskiye nazaran iştahi kapandi tam bir ay oldu kullandik ne umutla almışdım
Yaa ciddimisin valla siparis vermis bulundum hemde hevesle. Nolcak bu cocuklarin cılızlığı 3 bucuk yaş büyük kız kardeşinden kızıma 11-12 yas aliyorum anca oluyor ona 8-9-10 yas aliyorum yakasi paçası açık oluyo boydan kisa geliyo yaşını alsam büyük duruyor.

Bende tatile falan gidersem rahat guneslerim havuza girerim sigara icerim arada kahve icerim diye umut edip gebeligi attim kafamdan rahat ederim diye düşündüm yani, bu temmuz sonu düşünüyorduk tatili yerler doluymus agustos sonuna karar verdik yani 2 ay oyle oyalanmis oluyorum. Bugun alisverise ciktim ufacik zibinlar olmuş 90 lira eşime atiyorum bak pahalanmis hersey 2 cocuk var onlarda büyüdüler 3. ye gerek yok bu pahalilikta diyorum olsun benim miniğim gelsin dünyaya diyor neler alirim ona diyor onu vazgeciremiyorum inanki gerek yok 3. Bebeğe dese tamamen vazgeccm bu arada zıbın bu

Eklentiler

• 7F844A3E-7071-4580-B7EC-6CA8F140F2FA.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 50
Gebelik ile regl belirtileri aynı canım ben ilk gebeliğim de yoğun adet sancısı çektim bir hafta kadar kırmızılar gelmeden bilemezsin ins gebesindir
İnşallah inşallah ama neredeyse hiç ağrı yoktu bat 15 Temmuz bugün başladı işte. Umutlu olmak istiyorum ama. Bakalım teşekkürler desteğiniz için.

Kizlar aranizda dusuk veya kurtajolan varsa adet belirtilerinde bir farklilik var midir acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…