Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnşallah birdahaki sefere nasip olur
İnşallah canım şu an 4 günümdeyim reglimin. Ovulasyona kadar hiçbir şey takmıyorum umursamıyorum bebek ister olsun ister olmasın diyorum ama işte o son 14 gün öyle bir işkence moral bozukluğu merak stres belirti arama oluyor ki anlatamam sana

Kızlar kan vermeye tıp merkezine geldim ama kan sonucunu pozitif negatif olarak söylüyolarmış Eğer pozitif çıkarsa eşime söylemek için değerli sonuç yaptırmayı mı beklemeliyim sizce?

Gerçekten öyle biraz rahat davranmak lazım bu sefer regl de gecikiyor gecikincede hamilelikten sanıyor insan Allah hepimize nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde

Addetten hemen sonra yapsqm faydasını görürmuyum yada kaç gün içinde
Görürsün tabi zaten adetten sonra yapılıyor amaa.ovulasyon testiyle takip etmen gerek yumurtlama görünce testte masajı bırakıyorsun

Çok teşekkür ederim :)) çatlamadan beri 13 gün geçmiş o zaman. Eşim test yapma bekle biraz üzülme boşuna dedi bekliyorum artık. Bugün ovulasyon yaptım yine pozitif çıktı
Yaa neden bekliyorsun %90 gebelik var bence bi test yap boşuna bekliyorsun

Etken gebelik testinde çıkabilir belki

Kanama devam ediyor ve ovülasyon testim bugün bu şekilde pike çok yakın gebelik yüzünden mi bu kanama yoksa yumurta çatladığı için mi anlamıyorum 3. Günüm ve devam ediyor Adetten 1 hafta sonra kanama yaşayan oldumu aranızda yardımcı olabilcek olan varmı .. randevu aldım fakat 3 hafta sonraya verdi çok geç acaba klomen ve dupbaston kullandığım için mi şuan kanama yaşıyorum ve acile gitmem gerekmi

Eklentiler

• A4B24E8B-4689-43D5-88BF-3989D19C6DC7.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 5817C82F-2E78-43D6-899C-E979185BFF7B.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 44
Canım gebelik yüzünden olduğunu sanmıyorum gebelik olsa testin pik olurdu. Ben yumurtlama gördükten sonrada benim testim hep böyle çıkar vücutta hep lh hormonu bulunduğu için. Duphastonda adeti düzene sokmak içindir 6 ay kullandım. Ama kanama neden oldu bi fikrim yok, bazen yumurtlamaya çatlamaya bağlı lekelenmeler olabiliyor ama kanama şeklinde olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…