Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Test sonuçları yine olumsuz sanirim Rabbim biran önce kavustursun seni mucizenle

Bat tarihi geçen hanımlar durumunuzdan haberdar edin lütfen tek tek etiketleyemiyorum çok var malesef.
Ben bugün test yaptım silik çizgi bile yok hala regl olmadim gecikmenin 4. Günü de bitti.

Az önce lavobaya girdim afedersiniz peçeteyle silince 3-4 nokta şeklinde minik minik pembe kan gördüm buda neyin nesi şimdi

Beni de ekleyebilir miisniz? Bat 31 temmuz

Acaba geç döllenme mi
Oglum 21 gün kadar geç dollenmisti bide hamile olduğumu öğrendikten 10 gün sonra ancak kaset testte pozitif görebildim öncesinde cikmiyordu ama bu sefer pek sanmıyorum kendimi umutlandirmak istemiyorum.

Yeniden ayağa kalkıyoruz bebisler için bende biraz toparladim

Canim bu belirtiler gebelik belirtisi sayılıyor ama adet belirtisi de bende böyle oluyor

Kızlar birşey sormak istiyorum size benim reglime 3 gün var ay içinde bel ağrım çoktu geçti şimdi 1 haftadır geçmeyen bi mide bulantısı var salgın var dediler ama acile gittim serum takıldım hala devam ediyor sağ kasığımın üstünde bi damar sanki batıyor sürekli uyumak istiyorum test yapsam gebelik çıkar mı günümü bekleyeyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…